
![]()
*De grote uitdaging is om een titel te vinden die en enigszins past bij het onderwerp en ook een prikkelend effect heeft* ![]()
![]()
Maar natuurlijk heeft hij niet in zijn broek gepoept, zo loopt hij er alleen bij
Wij hebben sinds enige tijd een heuse omheinde hondenspeeltuin in de wijk. Nu doe ik Jip er geen plezier mee om hem daar neer te zetten voor een stevige work-out met zijn 'gabbers'
Maar vandaag liepen we er langs rond etenstijd, een eenzaam en verlaten behendigheidsparcours, en zijn we stiekem even naar binnen geglipt.
Wow, een kakafonie van doggy-tweets
*trainen alle viervoeters van Nederland hier aan hun six-pack?
Hij liep erbij alsof hij in z'n broek had gepoept, behoeft nog enige opwarming. Tja Jip, dat zijn nou je buurtjes die je altijd zo opzichtig omzeilt. Neem je tijd maar even met je billen samengeknepen en je stramme stelten.
Nu even chillen, op je in laten werken en als je ze morgen tegenkomt ken je ze allemaal en tweet je maar eens fijn stoer terug *pootje omhoog en MOI* zoals ze dat hier doen ![]()
Home video >>> Jip goes wild en nog een keer wild *lekker ding*
3 doggies 
De geur van anabolen sterioiden. Binnen kort bij jullie allemaal honden met een six pack.![]()
Luca en ik zijn jaloers, zouden daar ook wel willen snuffelen.
Dit is wel goed voor Jip, zo goed alle honden geurtjes in zich opnemen.

@Suzanne, jep allemaal six packers hier ![]()
Jip is echt een snuffelaar. Heel goed voor hem
leest de krant van voor naar achteren en weet terug om maar geen artikel te missen
Maar deze anabolen explosie was nogal indrukwekkend, zelfs voor een getraind lezer ![]()

Jazeker
Voor ons niks als het vol honden zit, maar zagen nu onze kans schoon om eens te kijken wat het is.
3 doggies 
wow wat is hij lekker stoer bezig Petra!![]()
![]()
zo mooi om te zien dat als dingen maar op hun eigen tempo gaan ze razend snel kansen aangrijpen om te leren en onderzoeken
koppies zijn beschadigd ivm geen kans in diepe jeugd
maar er bestaat een ander soort zelfvertrouwen..op humn maat en het groeit met ervaring en steeds meer lol daarin ivm veilig![]()

Cool he Roos
was een bof het terrein er zo verlaten bij lag. Lekker op onderzoek uit
Binnenkort update met sixpack ![]()
3 doggies 
Heerlijk om zo in alle rust als er niemand is al die geurtjes op te snuffelen....relaxt om te zien voor Jip spannend..
Zou een sixpack neus ook kunnen?

Super he, om te zien hoe hij alles in zich opneemt
Ik ben dol op snuffelende hondenneuzen, dus graag die sixpack neus ![]()
3 doggies 
Dappere stoere Jip
je ziet hem af en toe een beetje wantrouwend omkijken of dat geurtje niet in levende lijve ineens voor hem kan komen staan.
Ik denk dat Jenna ook zo gereageerd had, of misschien had ze liever rechtsomkeert gemaakt dat kan bij haar ook gebeuren na onderzoek.![]()
3 doggies 
Geweldig echt zo een terrein. Zeker als je er alleen bent.
Het zag er idd als veel geurtjes uit. Misschien ook vers, hij was wel op zn hoedde.
Zo mooi om te zien, kan dit filmpje echt blijven bekijken, elke keer zie je iets nieuws. Zo veel heeft hij te vertellen.
Blijft mooi en leerzaam.
Zou iedereen regelmatig van zn hond moeten doen, filmen en bekijken.
3 doggies 
Snuffel bootcamp voor Jip ![]()
heerlijk hoor zo'n plekje in de buurt
hoop dat het lekker vaak zo rustig is
Heel leerzaam voor jip en erg ontspannend..en goed voor zijn zelfvertrouwen
al zal die zeker bekaf zijn daarna
Ik zou stiekem jeff er wel eens bij willen zetten die negeert hem 100%
en beweegt ook niet snel ,maar zorgt wel voor verse berichten zo her en der
Ik ben wel benieuwd hoe jip zou reageren op op hem
als een hond hem echt negeert..en zelf ook niet wild gaat doen.
3 doggies 
Erg leuke filmpjes. Ik vind hem echt een mooi hondje.![]()
Mijn Charlie zou er ook bij passen denk ik. Alles op 't gemak, niet te hevig.![]()
3 doggies 
Goed zo Jip.... neem het er lekker van als je de kans krijgt, de berichtjes van de mede-4-voeters kunnen vreselijk interessant zijn ![]()
En als je heel goed blijft oefenen zit je neus er straks misschien wel net zo uit als deze sixpack ![]()


Herkenbaar rechtsomkeert, sommige geurtjes
dat wantrouwen blijft wel, maar hee dappere dodo gaat toch op onderzoek uit ![]()

inderdaad op z'n hoede, ook wel kakofonie aan geuren
Leuk he, zulke filmpjes, zeer leerzaam. Durfde het nu wel aan in zo'n besloten omgeving waar hij zelf op onderzoek uit is. We gaan zeker nog eens op rustige moment.

Jip kan prima scharrelen met een scharrelmaatje die doet of hij 'lucht' is, dus kom maar op met Jeff
Jip wil geen rechtstreeks contact, maar als een hond voorbij is wil hij wel in de lucht de geur opnemen
en andermans twitterplasje wil hij ook graag lezen ![]()

Wij willen charlie ook wel ![]()

Jaaaa geweldig die neus ![]()
ik zal Jip op snuffel bootcamp sturen naar jullie. twee grote vriendelijke reuzen moet toch kunnen ![]()
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?