Hallo allemaal
Ik heb pas een hond geadopteerd. Hij is zeven maand oud, een kruising tussen een Dalmatiër en een Labrador. Een vriendin van mij kon niet meer voor het beestje zorgen, vond geen thuis voor hem en moest hem dus naar het asiel doen. Ik heb dan voorgesteld hem in huis te nemen.
Ik had al een hond, een Engelse Cocker van 5 jaar. De twee honden kunnen het enorm goed samen vinden. We hebben onze tijd genomen om ze grondig aan elkaar voor te stellen. Ondertussen zijn het goede maatjes. Er is echter 1 probleem.
Bij de vorige eigenaar kwam het wel eens voor dat hij 8 à 9 uur in de bench moest zitten omdat hij volgens haar alles kapotbeet als hij alleen bleef. Ook zij had een tweede hond ( die niet in de bench hoefde). Hier heeft hij ook een bench staan maar moet hij maar max. 2 à 3u in. Met mijn andere hond had ik hiermee geen problemen. Ik wou eens horen of jullie tips voor mij hebben om die verlatingsangst aan te pakken?
Dank jullie!
Sharon


Reageren

