uhuh voor een vrouw of voor een bull
uhuh voor een vrouw of voor een bull
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waar liggen jullie honden het liefst? Wat is hun favoriete plek?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
voor jezelf
tja wat moet ik daar nu op antwoorden he
ik kom hier in huis op de 2de plaats en ben al tevreden met een klein plekkie in mijn bed wahahahahahahaha lol 
hhah , dit topic doet me denken aan een vakantie in portugal , klein tentje mee ,op de fiets , en logeren bij een boer , maar die had een aantal hangbuikzwijntjes rondlopen , tent was opgezet en wij even weg , eenmaal terug was de tent afgebroken
en wat vonden we in die tent 2 van die zwijntjes , s,nachts kwamen de bengels ook even heerlijk in de tent ,
heb er wel erg om gelachen toen
wahahahaha lol ,lig nu dubbel hier
heb namelijk een levende fantasie en zie het zo voor me wahahaha lol
vakantieman gezellig he wahahahahaha
ps ; je hebt toch niet de verkeerde snachts uit de tent gezet he ,o o o ik zie de gevolgen alweer voor me wahahahahaha
ja , mooi he zoiets ,
maar nee hoor de zwijntjes zijn er allemaal uitgezet , en naar hun nachtverblijf gebracht
nina's motto: hoe zachter hoe beter
ze vind haar mandjes altijd fijn maar als ze er een beetje bij wil liggen komt ze op de mat liggen. zit ik op de bank met een deken en hangt er een deel van de deken op de mat dan komt ze op de deken liggen.
zou er over een deel van die deken nog een deken hangen zou ze daarop komen liggen. haha.
ze vind ook altijd heerlijk om bij ons op de bank te liggen. lekker knus met zn 3en tv kijken. dan neemt ze ook de raarste posities aan en kan zo heel lang blijven liggen. maar als het haar te warm wordt dan trekt ze zich maar weer terug naar haar mandje of de mat
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waar liggen jullie honden het liefst? Wat is hun favoriete plek?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.