" Topic weer even aandachtig doorgelezen. Heb lto3 voor mezelf besteld en wil het ook gaan proberen voor onze drukke herder Tess. Al word ik ook beetje bang als ik lees over dat ze 'extra alert' kunnen worden...maar ik denk dat dit gewoon echt een kwestie van proberen word dan!
Wanneer ik lees dat sommigen er bijv. 2 per dag geven, is dat dan smorgens 2, of 2x per dag eentje om het effect te spreiden? Tess heeft het voornamelijk overdag zwaar, Savonds ontspant ze fijn bij ons.
Hoe zal ik de dosering aanpakken, daar zit ik beetje mee. En gewoon tegelijk met het voer, of van te voren? Vragen vragen! "
extra alert komt voor maar niet vaak.
Lto3 kan je met een klein beetje van het voer aanbieden. 10 minuten voor de gewone maaltijd.
Sadi neemt het ook aan als ik de smaakloze variant de inhoud oplos in water. (slibbert ze gewoon op).
Ik zeg altijd beginnen met 1 bijhouden of je verandering ziet.
Merk je dat t standaard rond een bepaald tijdstip uitwerkt kun je iets voor dat tijdstip nog een gaan geven.
Merk je niks kun je naar 2 gaan.
Het is de beste manier om niet meer te geven als nodig is.
Tis niet goedkoop en als je gelijk met meer geeft terwijl 1 genoeg blijkt te zijn is dat sonde.
Houd er rekening mee dat de ene gelijk al erop reageert en met opgebouwde spiegel nog beter.
Er zijn er ook die echt een opgebouwde spiegel nodig hebben voor je verschillen gaan opvallen.
Ook komt het voor dat het geen effect heeft net als bij mensen geldt voor zo wel natuurlijke voedingssuplementen, homeopathie als farmacuitische middelen (of hoe je het schrijft). De een is er gevoelig voor de ander niet.
Ikzelf heb zeer positieve ervaringen zowel voor mezelf als Sadi.
Wanneer t knallen hier in oktober start, starten wij met sadi met lto3 1 x per dag. Medio half november als t knallen meer word steunt 1 niet niet voldiende en gaan we naar 2. Vanaf 27 a. 28 december volstaat lto3 voor sadi niet meer voor haar angst.
Verder is sadi met lto3 beheerster explosief. Sneller hersteld. In zijn geheel wat beheerster waardoor t wat makkelijker is contact met haar te krijgen en dus aan dingen te kunnen werken.
Echter krijgt ze t momenteel alleen in angstperiodes met knalvuurwerk en haar panische periode voor de loopsheid.