Gisteren gebeurde wat ik hoopte dat het nooit zou gebeuren.
Ik ben aangereden en gaan slippen enzo. Ik reed niet hard en er zijn ook geen gewonden gevallen.
Dat de auto waarschijnlijk total loss is, is jammer maar ben blij dat ik en Moh niets hebben.
Nu het volgende, Moh zat dus achterin op de achterbank en ik ben aangereden bij mijn achterwiel aan de rechterkant. Moh zat vast, in zo'n gordellijn en tuig maar omdat ik het fijn vind dat ze wel kan verliggen als ze dat wil was de lijn niet echt kort ofzo.
Moh lag aan de kant waar ik was aangereden en heeft de hele achterbank gezien denk ik. Met de auto en al zijn we 180 graden gedraaid en op fietspad beland. Dus Moh heeft de klap harder ervaren dan ik en ik zag de klap aankomen dus dan stel je je er al op in.
Maar nu ben ik dus op zoek naar een autozitje voor de hond. Zodat een volgende keer Moh niet alle kanten op wordt geslingerd.
Misschien dat hier iemand er 1 over heeft of dat er iemand er al 1 heeft een daar erg tevreden over is. Dan is en link naar een betrouwbare Internet site ook erg prettig.
Ik heb ze ook wel gezien op Internet, maar wil beetje kunnen vergelijken in maat en prijs.
Moh is 30 cm hoog en weegt 8,5 kg.
Ben benieuwd en bedankt alvast!
Ik wil geen bench en het zitje wil ik ook gewoon open hebben. Ik wil namelijk in echte paniek toch wel graag mijn hondje eruit kunnen halen.


Reageren












