Chihuahua Bentley - 1 jaar & 2 maanden

153 reacties · pagina 3 van 6

Laura & Tara

28 januari 2016, 19:43

Oh wat een leuk koppie

mooie meid hoor

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

31 januari 2016, 15:11

Gister heerlijk gewandeld met de hondjes in het Diemerbos! Bentley heeft genoten heerlijk gerend en lekker door de modder gerend en gespeeld   

 

Laura & Tara

31 januari 2016, 15:18 3 doggies

Ah leuke fotoos!

knappe hondjes

Mandarijn

1 februari 2016, 10:06

Mooie hondjes!

Heeft 'ie erg last van zijn oogje? 

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

1 februari 2016, 16:17
" Mooie hondjes!
Heeft 'ie erg last van zijn oogje?  "

 Nee volgens mij niet, zie hem er nooit aanzitten. 

 Binnenkort even afspraak maken bij de dierenarts voor me kleine schat!

Mandarijn

2 februari 2016, 12:34
"  Nee volgens mij niet, zie hem er nooit aanzitten. 
 Binnenkort even afspraak maken bij de dierenarts voor me kleine schat! "

 Ja, zou ik zeker doen :)

Het ziet er ook zo zielig uit :P

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

10 februari 2016, 20:08

Afgelopen weekend lekker met de hondjes naar het Muiderstrand geweest! We hebben genoten 

 

 

 

 

 

Mijn toppers! 

Laura & Tara

10 februari 2016, 21:47

Leuke fotoos!

wat een knapperd is het toch

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

25 februari 2016, 20:18

Wat kan Bentley piepen zeg pfff,, hij piept echt om alles! Kan niet eens normaal even douchen of met vriendinnen op pad dan zit hij thuis alleen maar te piepen terwijl mijn vader bijvoorbeeld gewoon thuis is, iemand tips om dit af te leren? Mijn vader word er niet goed van haha aldoor die herrie want uiteindelijk gaat hij een wolf nadoen 

Doortje & Tibbe

25 februari 2016, 20:37
" Wat kan Bentley piepen zeg pfff,, hij piept echt om alles! Kan niet eens normaal even douchen of met vriendinnen op pad dan zit hij thuis alleen maar te piepen terwijl mijn vader bijvoorbeeld gewoon thuis is, iemand tips om dit af te leren? Mijn vader word er niet goed van haha aldoor die herrie want uiteindelijk gaat hij een wolf nadoen  "

 Misschien degene die er nog wel is Bentley laten afleiden. En anders het zonder jou zijn een beetje opbouwen 

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:41

Vandaag de dierenarts gebeld voor Bentley zijn Cherry Eye... En heb dan eindelijk een afspraak gemaakt hij word 25 maart geopereerd eraan! En heb nu al zowat zenuwen...  Me arme kleine schat! Hopelijk gaat het allemaal goed, en hoeft hij weinig tot geen medicijnen. 

 

Verder gaat het goed met Bentley! We waren zondag mee met een chihuahua wandeling, in het begin was hij heel bang maar later kwam hij al losser ik had hem gewoon los gedaan en dacht zie wel wat er gebeurd maar het ging prima! Terwijl hij zo bang is voor andere honden,mensen enzovoort. Natuurlijk heb ik ook fotootjes gemaakt maar die staan nog op mijn Iphone en nog niet op de laptop! Elke maand is er zo'n wandeling en ben van plan elke maand mee te gaan lopen zodat Bentley nog goed gesocialiseerd word, want hij is zo bang word er zelf af en toe moe van, maar komt ook omdat hij enig kind was en geen broer en zussen heeft dus hij kan geen puppy taal (heb een keer nagevraagd).

 

En voor de zomervakantie hebben wij ook al lekker veel plannen! 

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:45
" Zomervakantieee <3 <3 
 
We moeten echt snel weer afspreken! Heb die kleine al lang niet meer gezien man  "

 Je gaat hem of de 20e zien met zijn Cherry eye nog en anders daarna! Ben echt benieuwd hoe hij er dan uitziet hahaha! klinkt stom maar ik ken hem natuurlijk alleen met cherry :P

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

19 maart 2016, 18:04

31 weken:

Vandaag mochten Bobbie en Bentley in Angelique haar studio poseren, en het ging er moeilijk aan toe, Bentley sprong steeds weg maar keek uiteraard wel heel leuk, Bobbie deed het zoals altijd goed! Morgen gaan we naar Egmond aan Zee met de honden en Angelique en haar honden .

 

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

19 maart 2016, 18:09 3 doggies

Ondanks dat het aan het begin wat moeilijk ging, deden ze het daarna hartstikke leuk hoor  

 

En nu nog de rest van het weekend overleven met Bruno en Charlie  

 

Stropdas foto is echt mijn favooo

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

21 maart 2016, 15:15

Wij hebben weer een heerlijk en leuk weekend achter de rug  !

Ik heb dit weekend samen met de hondjes bij Angelique (Bruno en Charlie) gelogeerd, zaterdag studio dagje en zondag zijn we lekker naar Egmond aan Zee geweest samen met nog wat andere mensen, uiteraard heeft Angelique weer foto´s gemaakt van de prachtige honden ik had helaas niet zoveel zin om met mijn camera aan de slag te gaan haha volgende keer ga ik hem wel weer gebruiken. 25 maart komt steeds dichterbij en begin al meer stress en zenuwen te krijgen, hopelijk komt alles goed met mijn kleine ´bodyguard´ . Hierbij de foto´s  

 

 

Laura & Tara

21 maart 2016, 16:09 3 doggies

Super leuke fotoos!!

Kees

21 maart 2016, 16:14 3 doggies

Wat lief!

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

25 maart 2016, 06:46

Jaja vandaag is het dan zover, wij gaan zo omw Purmerend. Bentley word rond 8:45 en 09:00 geopereerd .. Dan is hij eindelijk van zijn Cherry Eye af!  Ik heb wel spanning. Maar ga er vanuit dat alles goed komt met mijn kleine schat! 

Lisa; Bobbie, Bentley & Lilly schreef het onderwerp

26 maart 2016, 15:20

Gister werd Bentley geopereerd aan zijn oogje! Gelukkig gaat het al een stuk beter met hem, 3 weken 3x daags zalven en 3 weken zo´n kap om, arm kind. Ze hadden ook meteen 3 melk tandjes getrokken dus 4 dagen elke dag een halve pijnstiller. Vandaag zijn we lekker naar het bos geweest, ze hebben genoten! 

 

^