Hallo allemaal,
We hebben een mecheltje van nu bijna 17 weken. Tis een echt bijtertje het ging een tijd goed maar nu begint ie weer..(is natuurlijk ook druk aan het wisselen) Ik zelf heb van alles geprobeerd t negeren maar dan springt ie bij mijn rug op en pakt dan de achter kant van mijn trui. Er bij weg lopen of op zijn plek brengen tja t word er niet heel veel minder van. Hij is gewoon heel energierijk wat logisch is natuurlijk. Sinds kort vervreet ie ook zijn hele mand ik zelf denk dat hij gewoon niet een voldaan gevoel heeft.. Aan kauwspullen geen gebrek hoor..
Nu doe ik al wat hersenwerkjes met hem zodat hij geestelijk ook moe word maar echt alles is in nog geen 5 min klaar haha eierdoosjes wcrolletjes en de kong waar hij zijn eten in krijgt overdag.
We gaan er 3 a 4 keer mee uit te wandelen ongeveer per keer zon 15 a 20 min Savonds vaak half uur. Aangezien die nog jong is maar toch heb ik t idee dat dit gewoon te weinig is.
Vandaar mijn vraag of er nog meer tips zijn om met hem te doen. Drukke spelletjes word ie alleen maar opgewonden van dus betekent nog meer bijten.. Vooral voor de dagen dat ik ook aan het oppassen ben want dan zitten de hele lange wandelingen er niet echt in overdag. Dagen dat ik vrij ben kan het natuurlijk wel.
Alvast bedankt.. Ik hoop dat hij hierdoor ook minder zal bijten als die wat met een meer voldaan gevoel heeft. Want nu heb ik t idee dat ik hem de hele dag moet bezighouden. Ik weet het we hebben een pup en dat kost tijd en die wil ik hem ook geven maar ik kan niet de hele dag met hem bezig zijn.


Reageren

