Mijn hond van 8 maanden trekt zn lip op en laat zn tanden zien aan mij.

38 reacties · pagina 2 van 2

Eliane

28 september 2015, 22:12
" Er zijn al menig topics langsgekomen wat betreft het benchgebruik, voor de ene een zegen voor de ander een last....Elk baasje is vrij om te kiezen en als een bench gebruikt wordt waar ie voor ontworpen is...geen probleem toch ? Steeds de hond gaan vergelijken met de mens...snap dat eerlijk gezegd niet...Je kan oeverloos gaan doorbomen over allerlei onderzoeksmethoden maar een hond die het eens duidelijk gaat uitleggen ben ik nog niet tegengekomen Als een bench het 'veilige' plekje van de hond is waar ie zich eens 'veilig' kan terugtrekken...wat heeft dat nu te maken met elektrische stroomstoot...Enne...als mijn man mijn 'geknibbel' niet kan aanhoren vlucht ie steevast de tuin in...is er toch een overeenkomst met de viervoeter ? Haha... "

Ik kan overloos gaan doorbomen...... 

Ik ga de hond niet vergelijken met de mensen daar is hij te goed voor. 

Maar dan wordt het wel tijd dat mensen eens gaan beseffen dat honden ook emotie ondergaan. En net zoals de mens angst, stress, verdriet en pijn kan voelen.

Vertel me eens waar is de bench voor ontworpen? 

Er is geen enkel voordeel voor de hond, alleen voor de mens.

Net zoals een babypark. Dat is ontzettend handig voor de volwassen mens want dan kan die dinges doen zonder dat hij op de baby moet letten 

Als een veilig plekje zeg je. En omdat jij dat zegt is het zo. Dus als ik morgen zeg dat groen oranje is, dan is dat zo. Hoe weet jij of dat het een veilig plekje is. Dus als er geen bench is dan heeft de hond geen veilige plek?

Ja die uitleg is al net zo zinnig als een donkaard die zegt dat hij niet verslaafd is aan alcohol.

Jezelf iets wijs maken noemen ze dat in mensentaal.

En dat mag gerust. Zolang je daar niemand mee benadeeld.

Nee inderdaad een hond kan he niet uileggen. Een hond kan enkel ondergaan wat wij als mens hem opleggen.

Het is ocharme het enige dier over heel de wereld dat zelf nog niet kan kiezen wanneer hij gaat plassen. En dankzij de bench zelfs nog niet waar hij kan of wil slapen of wanneer.

UkkePuck

gewijzigd 28 september 2015, 22:20

Wat een genak over een bench zeg! Een ieder maakt zn eigen keuzes. Respecteer die en dram er niet zo over door. 

 

Geef enkel advies en dan doet topicstarter er mee wat ze wil doen.

Anja schreef het onderwerp

28 september 2015, 22:20

Discussie bench gesloten aub, het ging om mijn probleem.

Update met veel rust en aandacht vandaag 2 x een aanvallende puberbui kunnen voorkomen !!! 

Eliane

28 september 2015, 22:36
" Discussie bench gesloten aub, het ging om mijn probleem.
Update met veel rust en aandacht vandaag 2 x een aanvallende puberbui kunnen voorkomen !!!  "

 Dat is echt super

Anja schreef het onderwerp

5 oktober 2015, 16:32

We zijn nu een week verder, en het gaat prima !! Z'n buien heb ik in de kiem gesmoord. Ben trots op hem en mezelf.

...

6 oktober 2015, 13:24

En hoe heb je het nu precies gedaan?? Alleen met meer rust en nog meer aandacht te geven?? En daardoor heeft hij niet meer die aanvallen?

Maar super fijn dat het goed gaat ;-)

Anja schreef het onderwerp

6 oktober 2015, 13:44

Lindsey: Het is inderdaad (nog) meer aandacht geven, maar vooral afleiding. Hij vindt het heerlijk als ik zn buik kietel, en soms gewoon hard nee en zit zeggen lukte ook, en dan kreeg hij een lekker snoepje en prees/prijs ik hem de hemel in. En ik ben erachter dat hij soms moet drukken als hij dit deed, waarschijnlijk toch ook iets te maken met pijn in zn buik ofzo.

...

6 oktober 2015, 16:43

Oké ja je moet t maar net weten he wat de oorzaak is... Maar fijn dat het nu weer oké is..

Lees ook

^