Hallo Allemaal,
Wij wonen in een appartementje op de begane grond. Wij hebben er een stukje terras bij. Vanuit de deur sta je niet gelijk op het terras, het terras begint als het ware links van (achter) de deur.
Wij zouden ons hondje graag naar buiten laten, maar zijn daarvoor nog opzoek naar een soort hekwerk dat je iedere keer er neer kunt zetten en weer op kunt ruimen (inklappen). Wij mogen hier namelijk geen vaste omheining neerzetten.
Het moet dus een hekwerk zijn, waarbij je de vorm ongeveer zelf kun bepalen en wat je gemakkelijk neer kunt zetten en op kunt ruimen. Het moet echter wel stevig genoeg zijn voor als onze kleine banjer er tegenaan wilt springen. Het moet bijvoorbeeld met pinnen in de grond zitten.
Nu weet ik dat er veel hondenrennen zijn, maar die zijn enorm duur.
Wij zitten zelf te denken aan een bedrag tot 75 euro.
Hebben jullie misschien ideeën?


Reageren

, heb er ook 1 voor in de kamer, maar deze dient eigenlijk ook voor buiten, want er zitten pinnen bij.





