mamasan (gast)
hallo,
ik heb 2 hondjes 2 boomers.. een reutje en een teefje... het teefje was onverwachts eerder loops dan dat ik had uitgeteld. mijnplan was om het reutje te laten castreren als ie 1 jaar was (februari)maarja het teefje werd dus ineens loops.. ik heb ze dagenlang gescheiden kunnen houden van elkaar, ieder een eigen bench en dan de ene er een paar uur uit en dan de ander weer een paar uur
al die tijd goed gegaan totdat.... ik ging mijn zoontje ff wegbrengen naar de bus, mijn dochter van 8 bleef ff thuis en had dus beide hondjes ff in de tuin gedaan oops foutje dus. ik kwam terug ( was 10 minuten weg)en toen zaten ze aan elkaar vast..
mijn vraag is eigelijk....is het na 1 dekking altijd raak???
het was op dag 8 of 9 dat ze gedekt is
is het ongezond om ze weg te laten halen? ik vind het wel erg leuk een nestje pups maar ik heb er helemaal geen verstand van en ik weet dus niet zo goed wat ik nu moet doen. het teefje is overigens ruim anderhalf jaar
wie kan mij ene beetje tips geven en is er met zekerheid nu al te zeggen dat ze zwanger is of moet ikg ewoon afwachten??




), maar ik heb me wel goed ingelezen. Veel snuffelen op internet, bevallingen kijken op youtube ('dog birth') en naar ervaringen van andere fokkers vragen. 









