Wat is het grappigste waar jullie hond ooit vooruit is gemaakt?

70 reacties · pagina 2 van 3

Kaya en Koda

10 december 2009, 17:14 3 doggies

Iemand zei dat Kaya op het eekhoorntje van Ice Age leek ,en dan vooral ze neus O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat is het grappigste waar jullie hond ooit vooruit is gemaakt?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

dorine

10 december 2009, 17:17 1 doggies

@ lisa

heel veel mensen verwarren de sint bernard en de berner sennen. Ik weet ook niet waarom, maar dat hoor ik wel vaker.

@ alfred

als je niet veel verstand van honden hebt en je kijkt naar de kleuren op de kop, zou je inderdaad kunnen denken dat het een sintbernard is. Maar het is wel dom dat ze denken dat ze veel hondenrassen kennen.

groetjes

<~* Neyo *~> schreef het onderwerp

10 december 2009, 17:26

@ Dorien

Ho ik wilde je 3 doggies geven maar drukte perongeluk op 1 :s

dorine

10 december 2009, 17:28 3 doggies

@ raji en newo

geeft niets hoor ;-)

en nu heb je gelijk een herkansing O-) lol

groetjes

achara

10 december 2009, 17:41 3 doggies

tvroeg een oud dame aan mij of simba geen ziekte had omdat hij egaal van kleur is en geen plekken heeft

( moest mij inhouden van lachen )

kzei " nee mevrouw tis een labrador "
zei ze " maken ze die labjes tegenwoordig ook al mini lijk mini malthezer "

kben gewoon beginnen lachen
( kon mij niet inhouden ) :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 december 2009, 18:01 3 doggies

Een oud mevrouwtje dacht dat Bodhi een Schapendoes was.
Dit is een Schapendoes-pup, lijkt toch niet echt op Bodhi:



Bodhi:

wil geen lid zijn

13 december 2009, 18:02 3 doggies

Een beagle,

Ik heb me kappot gelachen.

Dobrygoedgekeurde fokker

13 december 2009, 18:12 3 doggies

Mijn wolfsgrauwe duitse herder is vaak voor wolf uitgemaakt. Een keer vroeg een man of het een saarlooswolfhond was, toen ik zei nee het is een duitse herder antwoordde hij: ahhh, kruisinkje zeker. Lol ik zei maar niet dat ik bijna een jaar naar deze hond op zoek geweest ben voor de juiste bloedlijnen en ook (terecht) flink wat voor dit raszuivere "kruisinkje" met superstamboom had betaald. :-)

Ook is al een paar keer gevraagd of Lola wolvenbloed heeft.

weg

13 december 2009, 18:13 3 doggies

bij mij vragen ze altijd jeemig,wat zit daar allemaal
in ik antwoord dan standaard IK HOOP ALLE ORGANEN DIE
HIJ NODIG HEEFT, :-D

maar hier volgen er een paar kruising rottweiler/teckel,asiel

mini rotje,bonsai rottweiler/light rottweiler DA Hans,

een kortweiler of gekrompen in de droger,mijn woorden

kinderen riepen kijk een puppy,ja,ja wat is het eigen
lijk,

of wat heeft hij een groot hoofd nee,hij heeft kortepoten

stomste vond ik die heb je ook in het groot,die had
echt geen barst verstand van honden,bedoelde dus een
echte rottweiler,nou weeet ik dus giga goed hoe die er
uit ziet, :-D

Samantha&Chico

13 december 2009, 22:42 3 doggies

Over het algemeen weten mensen wel dat Chico een Amstaff is maar ik hoorde toen hij klein was nog wel eens van : Oh wat een mooie boxer ;-)

Groetjes Samantha&Chico

<~* Neyo *~> schreef het onderwerp

14 december 2009, 22:06

@ Femke

Je hondje lijkt idd sprekent op een beagle ;-) hihihi

Sas

14 december 2009, 22:17 3 doggies

de eerste weken dat we darko hadden had ie veel meer wit rondom z'n snuit, waardoor hj heel veel weg had van een das

zelf hoor ik vaak van mensen dat ze hem niet thuis kunnen brengen, heb al van alles gehoord, heidewachtel, labrador,zelfs een gordonsetter.
maar op de cursus en mensen die zelf ook een border collie hebben of hebben gehad zien het vaak wel meteen dat het toch echt een border collie is
hij voldoet ook nog maar net aan de tekeningseisen, zeg maar...
twjfelde zelf in het begin ook even, maar heb alles na getrokken en het klopt toch
(wat mij overigens niks uitmaakt hoor, al was het een afstammeling van een opgevoerde cavia of zo hihihi)

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

14 december 2009, 22:17 3 doggies

De samojeden worden overal voor uitgemaakt.
Meestal zijn het kezen...en anders huskies. En als dat het ook niet is, dan kunnen het alleen maar chowchows zijn...of toch witte herders? Volgens kinderen zijn het wolven, spannen we ze voor de kar dan zijn het racekezen. En Brumma was net klein in de Knut-periode, dus alle Duitsers: "Ach sehe denn, das ist der Knut!"

En Galynn wordt bordercollie genoemd, of vragend: "Is dat een Schotse Collie?" Tja, ze is te groot voor een sheltie en zit er net tussen in.
Bonsai-collie voor een sheltie vind ik zelf wel de leukste...

Mexx

14 december 2009, 22:19 3 doggies

Mexx is een echte husky.
En een albino duitse herder.
Of een witte wolfhond.

Canadese herder komen mensen ook soms op..
Of canadese husky (iets met de klok en klepel??)

Ach als Mexx in de winter rondloopt met zijn dikke vacht en langsdraaft lijkt hij ook echt op een wolf zeker als hij ook nog eens op boomstronken etc gaat staan.

En als hij de plomp induikt in de winter laat ik ze altijd hem maar poolhond noemen want een herder in het koude water is zielig en ene husky niet :-p

monique

14 december 2009, 22:21 3 doggies


ons toke zat in haar mandje vooraan op de fiets en een kindje riep "kijk mama een klein hondje" waarop die mama antwoordde "neeee das een witte poes"

geen lid meer

14 december 2009, 22:22 3 doggies

wij kwamen eens mensen tegen in het bos met kids
zegt opeens dat kleine ventje (denk zo'n jaar of 5)
kijk mamma een aapje :-D

Lynn

14 december 2009, 22:23 3 doggies

Een vriend van mij noemde Ollie een ''vierkant hondje''
Ik moet er nog steeds om lachen, want als hij staat, dan snap ik precies wat hij bedoelde.
Als je er een lijntje omheen zou trekken met pen, zou je precies een vierkantje krijgen ;-)

eri

14 december 2009, 22:55 3 doggies

Onze zwitserse muts (lees herder) wordt vaak voor sneeuwhond uitgemaakt, maar jonge ijsbeer, husky en wolf enz. hebben we ook al gehoord. Het maakt mij niet uit. Ik ken en zie het verschil tussen kattenrassen bv. ook niet. :-)

Tabasco

21 januari 2010, 16:38 3 doggies

Onze Ridgeback werd uitgemaakt voor een Boxer! (?hoe verzin je het?)

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

21 januari 2010, 16:42 3 doggies

Ik doe dat dan zelf, maar ik zeg altijd dat onze Bamse op de rendieren van de kerstman lijken. Nu er weer veel kerstfilmpjes op televisie zijn geweest viel het me gelijk weer op. Dezelfde snuit en zachte blik in haar ogen. En het wit met de biscuit aftekening.
Nou heb ik wel een theorie hoe dat komt. Je hebt herdershonden en je hebt hoeders. Een herdershond, die echt schapen drijven moet, zoals de bordercollie, moet zo min mogelijk op de schapen lijken, dus zo weinig mogelijk wit in de kop, anders maken ze te weinig indruk op de schapen. Maar een hond die de kudde hoedt, dus beschermd moet juist opgaan in de kudde en er zoveel mogelijk op lijken. En de samojeed is een rendierhoeder...

Sherilyn en Jazzy

21 januari 2010, 16:46 3 doggies

toen ziggy klein was dacht een oma dat ziggy een maltezer is.

ziggy pup:



maltezer opup


ik vindt ze niet echt op elkaar lijken

21 januari 2010, 16:46 3 doggies

Max.
Max is 11.
Demi is bijna 1.

....goedgekeurde fokker

21 januari 2010, 16:51 3 doggies

Puzzle wordt door kleine ukkies vaak een Poes genoemd :-) :-)
In Duitsland is ze een keer en Kampfhund genoemd...

Verder heeeeeeeeeeeel vaak Franse Bull, Miniboxer, boxer pup

marion

21 januari 2010, 16:53 3 doggies

Spike is heel stevig gebouwt, en ook best rond. Hij is absoluut niet dik, mijn dierenarts vond m een keer veel te mager juist omdat ik iedereen me vertelde dat ze m dik vonden. Hij is op het juiste gewicht, alleen een heel breed hondje.
Scheldwoord tegewoordig is; dikkertje. hihi.
Mijn vriendins vriend noemt hem worst op poten.
Maar over het algemeen krijg ik alleen maar complimenten ook omdat hij erg gespiert is en iedereen vind dat mooi.
En ook vind iedereen mooi omdat hij 10 word volgende zondag maar iedereen schat hem 5. Daar ben ik natuurlijk trots op. O-)
Toen laatst nog een vrouw; "ik dacht dat ze de staartjes niet meer afhaalden; meeste Jack Russels zijn dan 8. Maar deze is toch nog niet zo oud?" Ikke heel trots "Hij is al bijna 10" hihi.

{N}iki & {Y}uca...

21 januari 2010, 16:59 3 doggies

Lucky werd vaker voor een puppy uitgemaakt...

Verder zeiden mensen altijd:
Ach wat lleuk het is net een stropdas(haar borstkas..:P)

Onze jack russel werd vroeger weleens uitgemaakt voor vlaamse reus, 1 iemand geloofde bijna niet dat het een hond was *toen was de jack russele pas in opkomst vlak voor hij mega populair werd)

Ramona, Benji

21 januari 2010, 17:04 3 doggies

Benji is een puppy van Randy!O-)

En als je dan zegt van "Nee, Randy is een mannetje" zeggen ze wel of het dan een broertje is? haha nee ook niet!

Benji is een Maltezer x Shih tzu. :-D

lorenzo

21 januari 2010, 17:09 3 doggies

Ik hoor wel eens over Balder,dat is een flinke pitbull.
En vianca word ook wel eens voor pitbull uitgemaakt of een kleine buldog.

Lunae ~ Amy

21 januari 2010, 17:09 3 doggies

Amy wordt vaak een pekinees genoemd omdat een tibetaanse spaniel niet erg bekend is.. denk ik..

toch lijkt ze volgens mij niet veel op een pekinees?

ik liep ook eens met de engelse bulldog van een vriend te wandelen en hoorde iemand zeggen dat het een jack russel is in een te groot velletje..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat is het grappigste waar jullie hond ooit vooruit is gemaakt?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^