Ik zou youtube gebruiken, daar vind je alles. Op youtube kan je ook andere kunstjes vinden (ik zou wel alles in het Engels opzoeken).
Ik train trouwens met de clicker en ik leer buig (ze kent het nog niet helemaal) door als de hond staat een snoepje op de grond te houden en langzaam tussen de voorpoten schuiven. Als de hond het snoepje volgt en in de buig positie komt belonen. Als de hond naar achteren loopt moet je hem met zijn achterkant tegen bijvoorbeeld een bank laten staan zodat hij niet naar achteren kan en als hij gaat liggen kan je je arm onder zijn buik net voor zijn achterpoten houden
Opzitten leer je door je hond te laten zitten en het snoepje langzaam boven de neus van de hond steeds verder omhoog te doen. Als hij in de positie komt belonen. Opzitten zal wel langer duren omdat een hond daar ook spieren voor moet opbouwen (heb ik gehoord) en je moet ook kijken of het wel handig is met de bouw van de hond. Zorg er ook voor dat je hond recht zit, niet scheef.
Heb het boek 101 hondentruckjes gekocht.
Heel leuk en handig boek