52 Weeks of Jenny de Silken Windsprite! - Hiep hiep hoera, 1 jaar!

722 reacties · pagina 12 van 25

Mila & Mara

20 augustus 2015, 12:12 3 doggies

Weer een leuke update! :) Mila is ook al druk aan het wisselen dus er liggen hier overal kauwsticks en kauwbotjes  die oortjes zijn echt super schattig!

3 muisjes schreef het onderwerp

21 augustus 2015, 20:37
" Weer een leuke update! :-) Mila is ook al druk aan het wisselen dus er liggen hier overal kauwsticks en kauwbotjes  die oortjes zijn echt super schattig! "

 

Ja hier ligt inderdaad ook een voorraad aan honden botjes! Opeens moeten ze kauwen, kauwen en nog eens kauwen, echt bizar 

3 muisjes schreef het onderwerp

21 augustus 2015, 20:40

Gezellig op de vrijdag avond nog even langs de dieren arts ... stomme wespen grrrrr.. kijk nou naar die dikke toeter  

 

 

Ze was in haar lip gestoken en kreeg een allergische reactie, haar snoet was binnen 5 minuten zo dik als maar kon en het bleef erger worden! Ze heeft nu een prikje gehad en pilletjes mee gekregen... hopelijk neemt de zwelling snel af!

Theetje

21 augustus 2015, 20:45 3 doggies

Agossie zeg! Hopelijk wordt de zwelling gauw minder! Zo zielig! Ik had gisteren exact het zelfde met mijn Noa. Werd ook spoedje dierenarts. Sterkte! 

Dees

21 augustus 2015, 20:56 3 doggies

Ach wat sneu! Dat is schrikken zeg. Ze kijkt er ook nog eens zo zielig bij.

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

21 augustus 2015, 21:16 3 doggies

Oh bah wat naar!! Arme Jenny... Ik hoop ook dat de zwelling snel afneemt!

Kim

21 augustus 2015, 21:40 3 doggies

Ach Jenny toch wat heb je toch een pech hopelijk dat de zwelling snel afneemt.

 

(Misschien een beetje gek maar ik vind der op de foto een beetje op scooby doo lijken.)

Lupa & Cody

22 augustus 2015, 08:26 3 doggies

Oh meisje toch! Zo sneu met je dikke snuitje (maar je oren staan leuk op deze foto ) 

 

Is de zwelling afgenomen? Lupa heeft ook een keer een opgezwollen snoet (nog heviger dan bij Jenny) gehad en na de injectie was de zwelling gelukkig snel weg want het ziet er zo sneu uit! 

Mila & Mara

22 augustus 2015, 09:06 3 doggies

Aw!  Gaat het al wat beter met Jenny?

Mila is gelukkig nog niet gestoken, maar dat zal binnenkort wel een keer gebeuren want ze vindt bijen en wespen helemaal leuk

Kees

22 augustus 2015, 10:33 3 doggies

Ach wat sneu, hoe gaat t nu?

Doortje & Tibbe

22 augustus 2015, 10:42 3 doggies

Ach gossie arme Jenny! Gaat het nu wel wat beter?

(ennuh inderdaad ze heeft nu wel wat weg van scooby doo :p)

3 muisjes schreef het onderwerp

22 augustus 2015, 12:05

Ach dank jullie allemaal! Het gaat gelukkig al weer een stuk beter met haar! De zwelling is al enorm afgenomen (zit er nog wel een klein beetje) en ze heeft er in elk geval geen pijn meer aan gelukkig  We waren er ook net op tijd bij volgens de dierenarts, ze was op haar snoet gestoken maar de zwelling zou in haar geval met de allergie helemaal naar de keel zijn getrokken. Gelukkig maar dat we gelijk naar de dierenarts gingen! 

 

Verder is ze weer helemaal haar blije en speelse zelf! Mocht de zwelling toch weer wat toe nemen dan kunnen we de pilletjes nog geven die we kregen van de dierenarts, maar zoals het er nu naar uitziet is dat niet nodig. Ze was trouwens wel weer een bikkel bij de dierenarts hoor! Mevrouw gaf geen kick van de prik, stoere meid 

3 muisjes schreef het onderwerp

22 augustus 2015, 12:06
" Ahhneee arme Jenny!  
 
Maar even buiten dat, wat een mooie halsband heeft ze om zeg! "

 

Dankje haha :) Die halsband heeft de fokker nog voor haar gemaakt! 

3 muisjes schreef het onderwerp

22 augustus 2015, 12:08
" Ach Jenny toch wat heb je toch een pech hopelijk dat de zwelling snel afneemt.
 
(Misschien een beetje gek maar ik vind der op de foto een beetje op scooby doo lijken.) "

 

Hahaha ja inderdaad ook! ik kreeg ook al te horen dat ze op goofy lijkt op die foto 

 

3 muisjes schreef het onderwerp

22 augustus 2015, 12:10
" Oh meisje toch! Zo sneu met je dikke snuitje (maar je oren staan leuk op deze foto ) 
 
Is de zwelling afgenomen? Lupa heeft ook een keer een opgezwollen snoet (nog heviger dan bij Jenny) gehad en na de injectie was de zwelling gelukkig snel weg want het ziet er zo sneu uit!  "

 

Ja inderdaad zo sneu... en het zwol ook zo erg op dat ze er echt pijn aan had, als ik het aanraakte of als ze iets probeerde op te pakken dan zat ze te piepen van de pijn  Ben blij dat het snel weer voorbij was!

3 muisjes schreef het onderwerp

22 augustus 2015, 12:12
" Aw!  Gaat het al wat beter met Jenny?
Mila is gelukkig nog niet gestoken, maar dat zal binnenkort wel een keer gebeuren want ze vindt bijen en wespen helemaal leuk
  "

 

Ja ik zag het met Jenny inderdaad ook al aankomen  Die hapt ook constant naar vliegjes en beestjes in de tuin, dus ja hoor het moment dat ik 2 seconden niet in de tuin was werd ze gestoken! 

Dutchshepherdteam

24 augustus 2015, 21:50 3 doggies

Oeh jeetje, Arme Jenny 

Het hondje van mijn zusje had het ook vorig jaar, het kan best heftig zijn hoor. Gelukkig gaat t weer goed met dr.. Niet dat ze er iets van leren hoor, ze rennen hier nogsteeds achter elk beestje aan haha 

 

Dit was haar koppie:

Shadowthegolden

24 augustus 2015, 22:44 3 doggies

Dat was geen fijn moment, voor jullie beide. Gelukkig is het goed afgelopen. Hopelijk is ze nu wat voorzichtiger.

 

Mijne kleine opdonder is een paar weekjes geleden ook gestoken, die had de angel nog in zijn tong zitten. Zijn koppie zwol ook zo erg op. Gelukkig lijkt hij er op dit moment wat van geleerd te hebben.

3 muisjes schreef het onderwerp

24 augustus 2015, 23:54

Het lijkt erop dat Jenny er absoluut niks van is opgestoken, ze gaat nog steeds achter elk beestje aan  Nouja, de wespentijd is gelukkig wel bijna voorbij!

3 muisjes schreef het onderwerp

gewijzigd 2 september 2015, 18:48

Zo, tijd voor weer een update! Jenny is inmiddels bijna 5 maanden en bijna helemaal puppy af (wat jammer hé...). Daarmee dus ook een goed moment voor de afsluiting van de puppycursus! Afgelopen zaterdag hadden wij ons examen, een heel parcours dat elke pup en baas moest afleggen en tja.... Hoe dat ging... Nou... Gewoon super goed!!

 

 

 

Geslaaaagd, yaaaay! En met een super goede beoordeling, ik ben weer helemaal trots op mijn meisje :-)

 

Aankomende zaterdag gaan we beginnen op de basiscursus, en heel toevallig gaat mijn broer samen met zijn vriendin dan ook die cursus doen met Bo de boxer. Bo is al 3 jaar, maar luisteren dat is nog best lastig voor haar...

 

 

Nouja, wordt weer heel gezellig dus op de club! Helaas is wel Daisy de border collie (het aller-aller beste vriendinnetje van Jenny) naar de woensdagavond gegaan voor de cursus, dus die zullen we helaas wat minder gaan zien.

 

Afgelopen zondag waren we ook (alweer) naar het hondenstrand geweest met Peppel en Bo, super gezellig! Jenny had de grootste lol en was weer eens helemaal vies. Deze keer hadden we de hondjes maar eens even in de badkuip gegooid, daarna waren ze weer fris en fruitig en.... besloten ze unaniem om met hun natte vacht op mijn bed te gaan liggen  Stelletje monsters

 

 

Oh en Jenny mag nu trouwens ook eindelijk tegelijk met Peppel in de mand liggen! 

 

 

En Jenny verandert ook nogsteeds in een monster elke keer dat ik werken ben en mijn moeder moet oppassen  Ze gaat onder de bank wat niet mag... 

 

 

Gaat ervan door met verpakking uit de oud-papier bak...

 

 

En steelt mijn vader's slippers 

 

 

En op dit moment ligt mevrouw heerlijk content met haar nieuwe fleece speeltjes te spelen op de bank

 

 

 

En nog wat kliekjes van de afgelopen dagen..

 

 

 

 

 

 

 

Doortje & Tibbe

2 september 2015, 18:49 3 doggies

Gefeliciteerd!! 

Wat gaat het snel zeg! En wat een enorme knapperd is het!

Sheltieduo_

2 september 2015, 18:50 3 doggies

Gefeliciteerd !! Wat is ze toch prachtig 

Kim

2 september 2015, 18:59 3 doggies

Gefeliciteerd, en wauw wat is ze toch mooi.

Dutchshepherdteam

2 september 2015, 23:27 3 doggies

Gefeliciteerd! Wat een prachtig beestje is ze toch!

Sanne & Denise, Fanny, Vita

3 september 2015, 00:04 3 doggies

Ik vind haar prachtig! Ben helemaal verliefd geworden op het ras wat ik nog niet kon! 

 

Gefeliciteerd met het behalen van de cursus! 

Koffiee

3 september 2015, 00:06 3 doggies

Gefeliciteerd, wat een knapperd

esther

3 september 2015, 00:39 3 doggies

Gefeliciteerd ,  en wat heeft ze toch een heerlijk koppie 

Dees

3 september 2015, 00:53 3 doggies

Wat goeeeed gefeliciteerd! Die foto's samen met Peppel zijn zo zoet. En Bo is ook een hele mooie hond!

^