Wij waren rond de 800 euro kwijt voor een pup met stamboom.
Hd kan ook veroorzaakt worden door overbelasting in de puppentijd.
Je moet goed kijken naar de ouder dieren hoe gezond die zijn. Daarbij worden de hd en ed uitslagen ook aangetoond.
Een goede fokker, verkoopt maar 1 ras, en je mag de moederhond zien, en waar de hond verblijft. Wij hebben gekeken op de rasvereniging bij de puppylijst. Verschillende fokkers laten daar zien of ze pups hebben.
Je moet altijd goed oppassen dat je niet bij een broodfokker terecht komt.
Goedkoop is vaak duurkoop, een goedkope pup komt vaak bij een broodfokker vandaan, en je bent vaak veel kosten aan de dierenarts kwijt. "
Jouw hond komt ook bij rasvereniging vandaan?


Reageren




en ik houd ze prima. Bij mij op de hondenschool zit een man van 1,80 en ik gok 90 kilo en die houd één duitse herder niet. Karakter is denk ik belangrijker dan gewicht of grote, die man loopt alleen maar te giechelen als die bovenop een andere hond of kat springt terwijl ze dat bij mij niet hoeven te proberen. Zorg dat je de lijn kort houd, als je ze lekker laat zwieren en een aanloop van 1,5 meter kunnen nemen hebben ze veel meer momentum om te trekken aan de lijn, als je ze kort houd zit er veel minder kracht achter. "

