Wie heeft dit ook wel eens gehad of ben ik nu gek aan het worden.
Voordat ik er achter kwam dat Dice HD had, had ik regelmatig een pijnlijk gevoel in mn linkerheup, heb daar verder niet bij stil gestaan, toen hij daar aan geopereerd was en goed gerevalideerd was, kwam ik tijdens een wandeling er achter dat mijn heup geen pijn meer deed. Dacht dat zal wel toeval zijn geweest.
Maar voordat Dice zn rechterkant gedaan moest worden kreeg ik pijn in mn rechterheup en met echte pijnscheuten, tot de specialist zei dat die heup erg slecht was begon ik toch echt ff te twijfelen.
Nu is hij aan beide kanten geholpen en nog bezig met de revalidatie en de pijn in mn heup is weg beetje zeurderig maar dat is alles.
Kennen mensen dit verschijnsel????
Of ben ik echt.............( misschien dat ik me er onderbewust te druk om maak en er mee bezig ben)
Groetjes ons



3 doggies
en raar ? nee, je leeft heel veel in het doen en laten van je hond, mee leven heet dat. 


