
Wie heeft dit ook wel eens gehad of ben ik nu gek aan het worden.
Voordat ik er achter kwam dat Dice HD had, had ik regelmatig een pijnlijk gevoel in mn linkerheup, heb daar verder niet bij stil gestaan, toen hij daar aan geopereerd was en goed gerevalideerd was, kwam ik tijdens een wandeling er achter dat mijn heup geen pijn meer deed. Dacht dat zal wel toeval zijn geweest.
Maar voordat Dice zn rechterkant gedaan moest worden kreeg ik pijn in mn rechterheup en met echte pijnscheuten, tot de specialist zei dat die heup erg slecht was begon ik toch echt ff te twijfelen.
Nu is hij aan beide kanten geholpen en nog bezig met de revalidatie en de pijn in mn heup is weg beetje zeurderig maar dat is alles.
Kennen mensen dit verschijnsel????
Of ben ik echt.............( misschien dat ik me er onderbewust te druk om maak en er mee bezig ben)
Groetjes ons
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "misschien raar maar wie heeft dit ook wel eens gehad???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

ben een een eiege tweeling dus dat herken ik zeker, maar bij je hond ? dat is dan twee handen op een buik.
en raar ? nee, je leeft heel veel in het doen en laten van je hond, mee leven heet dat.

Oh gelukkig
Dacht echt ze gaan me voor gek verklaren.
Durfde t ook eigenlijk niet te plaatsen hahaha
maar moest het weten. haha
xxx

tuurlijk niet, wees nou eens eerlijk, iemand van wie je veel houd, die is ziek, heb jij dan geen pijn in je buik ? ik wel hoor, zeker als mijn tweelingzusje dat overkomt, daar ben ik ook gevoelig voor, maar wat is gek ?
3 doggies 
hoi ik ben een twee eiege eenling,geintje willemijn
komt omdat mijn broers tweeling zijn roep ik mijn hele
leven al,ha
maar ik vind niks gek waarom zou je het niet zeggen
Cindy ik vind het erg apart,bijna uniek te noemen ik
weet niet misschien leef jij je zo in,heb je dat ook
wel is met mensen gehad moet je is overna denken,
wel grappig als je dat al vaker zou hebben mee gemaakt
wie weet kan je er geld mee verdienen,weet je veel
blijk je een gave te hebben,vind het in iedergeval erg
uniek,
mag en bruco

Zal dat het zijn een gave.....
Heb er over nagedacht en met mensen heb ik het niet zo alleen bij mn ma en mn ma met mij.
Maar met mn dieren is het wel heel vaak en intens, zelfs als ik op mn werk ben hoor ik Dice of de anderen janken, en dan bel ik ma en blijkt er dan iemand zich zeer te hebben gedaan met spelen of iets dergelijks af en toe best lastig hahahah
vooral in het begin denk je dat je gek aan t worden bent.
knuf ons

komt gewoon dat je intens van je dieren houd, dan heb je die sympthomen, dus niets raars aan hoor.
en mag, jij bent gewoon jaloers op je broers, jij had zelf een tweeling willen zijn, want jij ziet dagelijks dat je broers twee handen op een buik zijn.

Nou vandaag weer hoor,
Meneer is zo giga aan t puberen.Kan hem niet meer laten lopen in de woonkamer bijt overal op, bench gaat ook niet meer ontsnapt hij uit, dus heb hem in de hal en keuken met zn kleed en een bot. Met een traphekje zodat hij niet naar beneden kan lopen hier zit ongeveer 15 tot 20cm speling aan de onderkant. Normaliter geen punt.
vanaaf even eten naar mn pa gebracht.
Toen ik mijn straat in liep kreeg ik ontzettende steken in mn rechterheup dus wist al dat er wat mis was.Kom thuis meneer voor de deur is hij dus door die kleine ruimte gekropen met zn heup maar dat had ik nog niet gezien.
Nu zit ik met een erg zeurend gevoel in mn heup.
Gelukkig loopt hij verder normaal.
xxx
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "misschien raar maar wie heeft dit ook wel eens gehad???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?