Serieus, daar krijg je toch moordneigingen van...?
http://www.nu.nl/opmerkelijk/3929829/vrouw-klaagt-eigenaars-pitbulls-gedode-hond.html
Dat meldt persbureau AP zaterdag.
De honden van de Texaanse zijn de tuin van haar buren binnengedrongen door een gat in het hek. De honden hebben vervolgens de tienjarige beagle van de buren gedood.
De vrouw stelt dat ze ernstig gewond is geraakt toen ze probeerde de aanval te stoppen en haar honden terug te halen. Ze zou meerdere keren gebeten en gekrabd zijn. Ook zou ze last hebben van haar geweten en lijden aan angst.
De vrouw verwijt haar buren dat ze hun hond onvoldoende hebben opgesloten. Ze eist een miljoen dollar.
Gevaarlijke honden
De eigenaar van de beagle, die Bailey heette, vertelt tegen The Galveston County Daily News dat mensen hem hadden geadviseerd de vrouw aan te klagen. Hij koos ervoor dat niet te doen, omdat hij Bailey er niet mee terug zou krijgen.
De pitbulls zijn na het incident op last van de politie geregistreerd als gevaarlijke honden, wat onder meer betekent dat de vrouw een bord in haar tuin moet zetten om voorbijgangers te waarschuwen voor haar honden en een hek moet plaatsen van bijna twee meter."
Dus ze klaagt de buren aan dat hun hek niet dicht was, maar... hoe zat het dan met haar eigen tuinhek? Echt omgekeerde wereld.


Reageren






