Ik zou niet te veel wisselen. Dan weer brok, dan weer versvlees. Ik zou gewoon vers geven, wel verschillende soorten vlees voor de variatie, klaar zetten en zelf niet meer naar ze om kijken. Hoe meer je kijkt, hoe minder ze eten ! En hoe meer je wisselt en van alles probeert, hoe minder het lukt. Honden kunnen dat best lang volhouden. Ze voelen het feilloos aan, dat jullie hen in de gaten houden en zullen dan ook niet eten. Gewoon de voeding klaar zetten en weggaan ! Om volwaardig te voeren, is het het beste 4, liefst meer vleessoorten in 3 weken tijd te geven.
Hallo. Ja heb ik ook al gedaan ik kijk er niet meer naar maar het vlees gaat er heel vies uit zien na een paar uur dus gooi ik het maar weer weg ik heb 6 smaken van het zelfde merk geprobeerd dus 12 dagen lang dit volgehouden Senna die eet wel. Het best eet zij uit de hand gewoon ff tutelen met voer op de bank zeg maar en daar na weer neer zetten bandhu geeft er niks om uit de hand wil die ook niet. PFf
maar heel erg bedankt voor je reactie
Ik kan me je angst goed voorstellen hoor want een hondje dat al maar bestaat uit 3 hele kilos dat gaat afvallen is dood eng.
Dus ja dan stop je er maar "iets" in want eten moeten ze toch.
Ik heb ook zo'n chi die echt gerust in honger staking gaat. En heb hem ook op de "troep" gehad.
Ik heb toch door gezet hoor! Hij krijgt nu brokjes, want vers vlees wordt hij ziek van. Maar brokjes met een laag graan gehalte. Hij is ook een week in staking geweest maar hij ging echt vanzelf eten hoor. Ze krijgen vanzelf honger en dan gaan ze wel eten! Nu weet hij gewoon dat hij het ermee kan doen en eet hij goed.
Geen kluifjes en tussendoortjes gevenmaar even doorduwen!!
En let op dat hij wel blijft drinken.
Wel wil je nog mee geven misschien even langs de Dierenarts om andere dingen uit te sluiten. Aangezien je zegt dat ie echt graatmager is.
Als een hond ziek wordt van versvlees, ligt dat aan de ingredienten. Vers is gewoon beter dan brokken, die vol graan zitten, vol zout, vol chemie en meestal met weinig vlees. Als een hond vers krijgt, kan het zijn dat hij iets diarree krijgt, maar dat is het ontgiften en als je gewoon doorzet is er niets aan de hand. Romeo zit sinds vorig jaar op vers tot volle tevredenheid. Een hond is een vleeseter, geen
brokkeneter. Brokken zijn gemaakt door de fabrikanten om eraan te verdienen en om de baasjes het gemakkelijk te maken. Ik ben heel blij dat Romeo vers krijgt. Hoeft bv. ook niet ontwormd te worden, omdat hij vers eet en dat vind ik prima, omdat ik tegen chemie ben. Als een hond een granen of gevogelte-allergie heeft, maakt het dan ook niets uit of hij brokken eet, vers of blikvoer. De ingredienten in deze voeren maken dan dat de hond een reactie krijgt, niet het feit dat het vers is of brok.
Hallo ja idd hij is al zo klein en niet al te dik wel is hij veel spier bij gekomen ze lopen namelijk 2 x 5 kwartier in het bos met de uitlaat service ik werk daar bij ik heb natuurlijk ook dat geprobeerd gewoon laten staan. Mij die stiekemerd eet buiten in het bos en op stal dingetjes waar meneer dan net weer even op kan teren die dag zo dat hij het eten kan over slaan ik moet toe geven hij is erg creatief ik zit er aan te denken om een muilkorf te kopen zo dat hij niks meer kan eten behalve duck maar zijn snuitje is zo klein die maat hebben ze niet. Denk ik
Probeer eens gekookte kip en groentjes ? Of gehakte biefsteak ?
niet ideaal maar als ze het lust .....?
hoe zit het met snoepjes , willen ze die of ook niet ?
als een hond misselijk is , wilt hij niet eten, hoe lekker ook. Dus heb je hen al laten nakijken door je DA ?
Ik begrijp dat je ongerust bent, Lance heeft ook al eens dagen eten gewoon geweigerd omdat hij koppig was en ONS eten wou. Dan is het even volhouden voor je, en als er niks medisch is dan eten ze op de duur echt wel. maar het mag niet blijven duren.
Ik duim ![]()