Tamro KVV is niet van Tammenga ? Ik heb al diverse bewijzen geleverd dat paardenvlees niet uit Nederland komt. Waar zijn jouw bewijzen. De mooie blauwe ogen van de producent van Tamro ? Je geeft echt verkeerde informatie. Hoe kun je trouwens aan KVV zien uit welk land het dier afkomstig is wat er in zit ?
Zomaar een paar quotes:
“Veel consumenten geloven onterecht dat paarden een goed leven met hebben gehad vergeleken bij andere dieren waarin ze liefde, aandacht en veel beweging hebben gekend. Ze hebben geen idee waar hun vlees vandaan komt en vleesverkopers houden de schone schijn op.”
“Onze leverancier bezoekt zelf met grote regelmaat de boerderijen waar de paarden leven en van weidegang genieten, om er zeker van te zijn dat de leefomstandigheden van deze dieren goed zijn en bewaakt worden”.
Na al die paardenvlees schandalen zijn de eisen hier in Nederland zo streng geworden dat het vele malen makkelijker is om je paard uit te sluiten van humane consumptie. https://www.paardenarts.nl/kennisbank/paardenpaspoort-en-medicijngebruik-bij-paarden/
Dit betekent nog minder Nederlande paarden voor de slacht en nog meer dierenleed uit het buitenland.


Reageren






" /> "
