Hallo allemaal!
Rori heeft de gewoonte om haar bek helemaal vol te proppen met brokken(die in de keuken staan) en mee te nemen naar haar mand in de woonkamer of naar de gang. Het lijkt een soort hamsteren. Doen jullie honden dit weleens?
(Ze heeft trouwens totaal geen baknijd ofzo want je kan zo alles weg halen of zelfs de brokken uit haar bek pakken zonder dat ze iets doet)
Ook als ik na school thuis komt, komt ze eerst heel enthousiast naar me toe en gaat dan snel eten. Altijd als er bezoek is gaat ze meteen eten en eigenlijk altijd als ze heel blij en enthousiast is.
Ook als ik bijvoorbeeld een weekendje weg ben en ze dus alleen is met mn vader eet ze amper maar zodra ik thuis kom heeft ze weer haar eetlust terug.
hebben jullie honden ook dit soort trekjes met eten?


Reageren



