Afgelopen zaterdag kwam Jip, de boxer collie kruising van vrienden logeren.
Nog nooit heb ik langer dan een paar uurtjes de verantwoordelijkheid voor 2 honden gehad. En ik vond het geweldig!


Balou en Jip hebben elkaar een aantal keer ontmoet en dan klikte wel aardig. Lekker veel en wild stoeien elke keer samen. Toen Jip kwam gingen ze ook meteen de tuin in, bijna 3 uur hebben ze elkaar bezig gehouden in de tuin!

Toen leek het me wel verstandig om ze na al dat spelen even uit te laten. Koekjes mee voor het geval dat.
We zijn naar een omheind losloop veldje gelopen in de buurt.


Baasje van Jip had namelijk aangegeven dat Jip niet zo goed luistert naar anderen als je hem los laat. Hij vind het leuk om weg te rennen en maakt er dan een spelletje van.
Nou overkomt het mij natuurlijk weer dat er een gat in de omheining zat. Er miste een paal, op deze foto rechts naast Balou wel te zien:

Na 20 minuten over het veld sjezen ontdekte Balou het gat en dacht laat ik even buiten het veldje snuffelen. En ja voordat ik het door had glipje Jip er ook doorheen.
Mijn eerste gedachte was natuurlijk SH*T...
Balou bleef naast het hek staan snuffelen terwijl Jip verderop in de bosjes verdween... Maar toen bedacht ik me wat zijn baasje had gezegd dus leek het me verstandig om Jip vooral niet achterna te gaan. Balou kwam zo terug en ik probeerde Jips aandacht te trekken met mijn koekjes. Na 5 minuten lukte dat en hij kwam terug het veld op!
Zo was ik even opgelucht haha. Flink beloont natuurlijk en op naar huis, voor mij was het wel weer even genoeg avontuur ![]()
Thuis waren ze eindelijk moe en gingen ze samen dutten, echt zo schattig!!![]()

De rest van de dag heb ik me prima vermaakt met die 2. Door ze samen zo te zien kriebelt het nu nog erger dan eerst. Ik wil zo graag een bruine newf pup erbij! Maar dat zit er voorlopig financieel en kwa tijd gewoon niet in. Ik werk 3 volle dagen in de week en dat leer je een pup 1 2 3 niet aan om alleen te blijven...
Daarnaast ziet mijn vriend het ook niet zitten maar die weet ik wel te overtuigen als ik er zelf 200% achter sta ![]()


Reageren



echt super dat het zo goed ging, leuk he, zo'n oppashondje
hihi! 
