Ginny is een OH kruising met langstokhaar, en komt maar niet door de rui heen. Normaal gaat ze eens per seizoen naar de trimster maar laat die nu net met zwangerschapsverlof zijn... Ik borstel haar zelf toch ook wel, maar ik weet nu even niet meer wat ik nu beter wel of niet kan doen, vooral nu ik echt ontzettend veel witte schilfers tegenkom.
Iets in mij heeft de neiging haar eens goed te wassen (ik heb hier Espree Simple Shed in huis staan) en daarna goed door te blazen met de waterblazer en daarna uit te kammen, maar ben terughoudend omdat ik de boel niet erger wil maken.
Dus zijn er wellicht trimmers (of vachtexperts) met verlossend advies? ![]()
Wassen of niet wassen, kammen of met rust laten, welke borstel of kam zouden jullie mij aanraden, etc. Enz. Echt alle tips zijn welkom!

Reageren


"


