Goedemiddag,
Ik heb mij al wat meer verdiept in hondenbrokken (kvv kan ik wegens te kort aan ruimte voor een vriezer niet gaan voeren).
Nu heb ik een poosje Wolfsblut brokken gegeven aan mijn hondje van 6 jaar oud. Helaas begon ze die na enkele maanden met lange tanden te eten en vond ik haar ontlasting ook niet bij elke smaak even goed (wil graag wat afwisselen qua smaken zoals vlees en vis).
Nu hebben wij sinds afgelopen zaterdag een Border Collie pup erbij en zoek dus een brok waar ik haar strakjes ook op kan overzetten. (zij krijgt nu nog Pro Plan omdat ze dit gewend was bij de fokster)
Zelf zat ik te denken aan 1 van de volgende merken, waarvan ik denk dat Orijen toch het beste is, maar wat denken jullie?
- Acana
- Applaws
- Canagan
- Canidae
- Carnilove
- Now! fresh
- Nutram
- Orijen
- Taste of the Wild
- een heel ander merk namelijk...


Reageren









