" Ik bekijk mijn mail ook zeer regelmatig, maar ik ken genoeg fokkers die van de oude stempel zijn en amper weten hoe e-mail werkt. Ik zeg niet dat dat bij deze fokker het geval is, maar dat is wel iets om rekening mee te houden. Het meer en deel in de fokkerswereld is nu eenmaal voor bellen, dan bereik je veel meer dan met een e-mail. Je zou inderdaad zeggen dat als je mensen op de wachtlijst hebt staan je je mail goed in de gaten houdt, maar dat is niet altijd het geval.
Bovendien kan iemand ook ernstig ziek zijn geworden en niet in staat zijn om te mailen. Als je belt neemt iemand thuis op en dan kun je altijd vragen hoe het nu zit. Als ik ernstig ziek zou zijn en iemand belt naar mijn huistelefoon (mensen op de wachtlijst krijgen dat nummer) dan kan iemand hier thuis wel vertellen waar ik uithang en of ik misschien heel erg ziek ben. Het kan altijd gebeuren.
Ben het wel volledig met je eens dat het ontzettend slordig is van de fokker dat ze niets van zich laat weten. De wachtlijst zou op zijn minst moeten weten wanneer de pups geboren worden en ik vind inderdaad ook dat je dan iedereen op de hoogte hoort te brengen, ook de mensen die geen pup krijgen. Ikzelf zou dit ook waarschijnlijk allemaal telefonisch doen, zodat je direct kunt overleggen wat die mensen willen. Nu scheelt het dat ik niet van plan ben om met aanbetalingen te werken, geeft alleen maar gedonder.
"