Oppas aangeboden voor weekenden, vakanties en in overleg

11 reacties

Linda (gast)

16 mei 2014, 15:01
Hallo honden forumers,  Ik lees al tijden gezellig de onderwerpen hier al ben ik nog niet ingeschreven. Nu zag ik ook onderwerpen van verschillende mensen die een oppas zoeken voor bepaalde dagen.   Hierbij wil ik mezelf graag aanbieden als oppas voor hondjes. Ik werk overdag, dus zou ik de weekenden zijn, of in de vakanties die ik in overleg kan opnemen.  Ik heb zelf 1 vlinderhondje thuis van 1 jaar en 3 maanden. Hij is lekker sociaal, maar is niet geholpen dus geen loopse teefjes graag.  Ik ben 28 jaar en woon alleen. Ik heb een achtertuin, waar de honden kunnen lopen. Maar natuurlijk wordt er gewoon 3-4x per dag met de honden gewandeld. Lekker in het veld waar ze kunnen rennen.    Mocht je interesse hebben om eens kennis te maken, stuur me dan een berichtje.   Groetjes, Linda

linda

16 mei 2014, 15:05

Ik heb me trouwens net geregistreerd, dat gaat natuurlijk een heel stuk makkelijker :)

Hier kunnen jullie dus berichtjes naar toe sturen. 

Elena

16 mei 2014, 15:06

Waar woon je dan linda ??

linda

16 mei 2014, 15:11

Sorry, ik vergeet weer de helft van de informatie. 

Ik woon in Zuid-Limburg in Landgraaf. 

Annelies met Sem

16 mei 2014, 15:51

Leuk, nog iemand die in Landgraaf woont !!

linda

16 mei 2014, 16:02

Jij ook? Leuk zeg!

Als ik thuis ben zal ik wat foto's van mijn vlindertje erop zetten.

S met L&B, † Bifi

16 mei 2014, 17:00

Voor mij te ver, maar als ik zou zoeken wil ik ook graag weten hoe lang de honden overdag alleen zouden zijn?

Mango &Mona

16 mei 2014, 17:04

Sentina,volgens mij schreef zij dat ze juist overdag werkt en dus zich aanbied om in de weekenden of vakanties op andermans hondje te willen passen.

linda

16 mei 2014, 17:10

Ja dat klopt. Is het fijnste als ik lekker vrij heb. Dan zijn ze alleen thuis als ik even een boodschap of zo moet doen. 

Is de hond van thuis gewend om alleen te zijn, wil ik best oppassen als ik werken ben. Al vind ik dat voor de hond niet ideaal. Mijn eigen hond is overdag bij mijn ouders.

stippelteamgoedgekeurde fokker

16 mei 2014, 17:12

Oh das vrij dichtbij.
Helaas hebbem we al 6 oppas adressen dus zal ik jou hulp niet nodig hebben

S met L&B, † Bifi

16 mei 2014, 18:04
" Ja dat klopt. Is het fijnste als ik lekker vrij heb. Dan zijn ze alleen thuis als ik even een boodschap of zo moet doen. 
Is de hond van thuis gewend om alleen te zijn, wil ik best oppassen als ik werken ben. Al vind ik dat voor de hond niet ideaal. Mijn eigen hond is overdag bij mijn ouders.
  "

 Excuus! Te snel gelezen

Rachelle & Hummie

27 juli 2014, 18:30

Oehh dat is zowat om de hoek! (Ik woon in Heerlen) en ben op zoek voor in de toekomst een vast iemand erbij. Jammer genoeg zal hij in het begin niet meteen bij een andere hond of in een ander huis kunnen 

^