Ander wandelschema dan in de zomer, wie heeft dat ook?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik dacht van de week even dat ik veel te weinig liep met Dobby, maar na even checken valt dat mee. Ik loop gewoon een heel ander schema dan in de zomer!

In de zomer, toen het zo warm was, gingen we vaak 1x 60, 1x 20 en 1x 10 minuten, en vooral in de koele ochtend waren we dan lang weg. Maar toen was het ook heerlijk weer hè, en kwamen we veel hondjes tegen. Als het echt heel warm werd (of ik een dagje weg was) liep ik zelfs 1x 90, 2x 10. Dan had Dobby 's ochtends zijn beweging al gehad als het koel was, en hoefden we alleen even voor poep en plas rondjes met die zinderende hitte. Of als ik weg was hoefde mijn vader niet zo ver.

Nu is het weer heel anders en komen we zowat geen andere honden meer tegen. Dan zijn je rondjes ineens ook veel korter.
2x 40, 2x 10 minuten
4x 20 minuten
2x 25, 2x 20 minuten.
2x 30, 1x 20, 1x 10.

Dan zitten we nog op 80-90 minuten per dag, dus dat valt mee. Ik schrok wel even, want ik ben niet meer zo lang weg de laatste tijd, dus ik dacht even dat ik Dobby te kort deed. En geen andere honden hè? Juist als je een andere hond tegenkomt en ze gaan spelen dan ben je zo een paar minuten kwijt. En zonder andere honden loop je dus veel sneller hetzelfde rondje af.

En ik moet toegeven dat ik in een uitgestorven park niet helemaal naar achteren, naar de enge plekjes ga, omdat daar de laatste tijd een aantal aanrandingen geweest zijn. Ik blijf nu lekker in het open gedeelte, weg van de bosjes.

Dus nu lopen we vaker, maar korter, en spelen we vaker binnen.

Hebben jullie ook een ander schema in de winter dan in de zomer?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ander wandelschema dan in de zomer, wie heeft dat ook?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel De Mecheltjes clanDe Mecheltjes clan 2 doggies

honden foto van De Mecheltjes clan

Ik heb helemaal geen schema, zowel niet in de zomer als winter.

Groetjes,
wilma

honden page profiel Rhianne + Falkor & JoyRhianne + Falkor & Joy 2 doggies

honden foto van Rhianne + Falkor & Joy

Ook geen echt schema hier. Maar ik merk dat wij in de zomer vaak 's avonds langere wandelingen maken dan in de winter. Voorderest zijn wij zowel zomers als winters in het bos, alleen blijven wij met warm weer langer bij het water hangen zodat zij lekker kennen zwemmen.

Andere honden komen wij tijdens de lange wandelingen in het bos heeel veel tegen. Maakt niet uit welk seizoen:-D Dus dat is wel leuk.

Liefs,

honden page profiel jojo 2 doggies

honden foto van jo

Ik heb ook geen schema voor de zomer herfst winter en lente ;-)

honden page profiel AnitaAnita 2 doggies

honden foto van Anita

hET ENIGE VERSCHIL IS DAT IK IN DE WINTER DE LANGE WANDELINGEN OVERDAG LOOP EN IN DE ZOMER DOE IK DAT OOK 'S AVONDS. :-D

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

dat klopt. zomers is het vaak te warm voor bamse, en ging ik op stap smorgens voor vijven, nu betrap ik me er op dat dat niet meer nodig is. :-D :-D het is de hele dag lekker koel voor bamse, en ik ga dan ook wat verder wandelen dan als in de zomer, en bamse is nu ook wat ouder geworden. dus kan ze nu wat verder wandelen. :-D :-D

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker 3 doggies

Wij lopen in de winter veel langer. Ik kan net als de honden, niet tegen warmte, en ik kom nu weer helemaal bij. In de winter kan ik wel twee uur achter elkaar doorlopen, 's zomers houdt het met 3 kwartier op. Ik vind dit een heerlijke tijd, ondanks dat het hier al de hele week regent. Ook de honden leven helemaal op.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Ik heb ook geen echt schema, maar ik loop ook in de winter veel meer dan in de zomer. Ik heb het ook gauw warm in de zomer, heb geen energie dan als het zo heet is buiten. Raki heeft dan ook helemaal geen zin om te wandelen. Als het koud(er) is, heeft Raki veel meer energie. Bodhi was nog heel klein in de zomer, maar gezien zijn vacht denk ik dat hij de winters ook fijner zal vinden dan de zomers ;-).

honden page profiel Annelies met  SemAnnelies met Sem 3 doggies

honden foto van Annelies met  Sem

Zomers maak ik 's morgens vroeg een lange wandeling en voor de rest alleen even als ze echt nodig moeten.

Nu met dit weer maak ik zowel 's morgens als 's middags een lange wandeling, anderhalf tot 2 uur.

Dus we lopen met dit weer meer als in de zomer. Honden vinden dit heerlijk.

Gr.Annelies

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik ben een hele erge koukleum. Als ik het eenmaal koud krijg dan kan ik het alleen warm krijgen door een paar uur in bed te gaan liggen, of onder een gloeiend hete douche te gaan staan. Helaas voor mij begin ik al te kleumen zodra het richting de 10C gaat.

Zo tussen de 17 en 25 graden vind ik heerlijk, maar heter dan 25 graden vind Dobby niet zo fijn.

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker 3 doggies

Als kenner van de homeopathie vraag ik me af of je bloeddoorstroming wel in orde is. Dat kan een reden zijn dat je van binnen uit zo koud bent. Misschien toch eens naar een homeopathische arts gaan, zodat de winter voor jou ook leuk wordt?

honden page profiel Hetty & SkipperHetty & Skipper 3 doggies

honden foto van Hetty & Skipper

Ik heb ook totaal geen schema. We gaan wanneer het uitkomt, en Rowan geniet zowiezo heel erg van de winter. Zomer is voor hem en voor Myla al heel snel te warm, maar dan nog gaan ze hier alledrie wel door ... Winter is meer mijn tijd. Maar schema's ... NEE dank je, daar doe ik niet aan mee!

Groetjes Hetty

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik heb jaren bij een orthomoleculaire arts gelopen, die heeft ook mijn schildklier hormoon weer op de rails gekregen. Alleen die koude voeten niet.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ander wandelschema dan in de zomer, wie heeft dat ook?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^