heey,
1 jaar geleden hebben wij siep genomen, een labrador. maar wij zelf en mensen die wij tegen komen denken allemaal dat siep geen 100% labrador is, hij:
is veel groter dan de andere labradors (staat vooral hoog op zijn poten)
is donkerder dan de andere labradors
heeft hanglippen
3x zo'n lange oren dan andere labs
we hebben hem via MP gekocht, omdat we per se een hond van de boerderij wilden (daar had mijn moeder goede ervaring mee). omdat de advertentie is verlopen en we het mailadres kwijt zijn kunnen we geen contact meer krijgen met de eigenaren van de moeder van siep, (dit waren (zover wij weten) geen broodfokkers, hier hebben we echt op gelet, ze hadden twee kleine kinderen die heel veel met de hondjes speelden, en de mensen waren ook niet zo van 'geef je geld maar en dan wegwezen.' we kregen gewoon iets te drinken enzo.)
nu proberen we er dus achter te komen wat voor een kruising siep is. we hebben al gezocht en zijn op de volgende rassen gekomen:
Rhodesian ridgeback
Deense/Duitse dog
Fox-red labrador
herkennen jullie er iets in?
groetjes!


Reageren



zoiets. 