Hoi allemaal,
Ik heb een soort van observatie en ik ben benieuwd hoe jullie daar over denken.
Sinds ik een pup heb denkt iedereen dat zij tegen mij mogen vertellen hoe ik mijn pup op moet voeden. Ik denk dat ik wel 100 x van verschillende mensen heb moeten aanhoren dat je gewoon zijn neus door ze plasje moet halen al vanaf hij 10 weken was en ik heb ook 100x uit moeten leggen dat ik het daar niet mee eens was, omdat ik van mening ben dat het averechts werkt, hij was met 16 weken helemaal zindelijk, met alleen maar belonen en dansjes.
Ook hoor ik heel vaak dat ik met een veel hardere hand op moet treden. Kijk wij weten allemaal dat wij daar tegen zijn en dat dat niet werkt.
Maar ik vraag me af waarom wild vreemden denken dat zij ze zich ermee mogen bemoeien en ook van kennissen die zelf nog nooit een hond hebben gehad.
Hebben jullie dit ook meegemaakt en hoe reageren jullie dan.


Reageren




Maar hier heb je wel het voordeel dat we allemaal wel ervaring hebben. '

Het is niet anders! 










