entropion??? Na de behandeling...

6 reacties

Nadine

10 december 2013, 19:06

Mijn lieve amerikaande stafford genaamd Gaby is geopereerd aan entropion... Maar knijpt nog steeds de ogen dicht... heb al weer contact gehad met de dierenarts en moet het even afwachten... Maar zit me echt niet lekker... iemand ervaring???

Nelis & Noa

10 december 2013, 19:09

Niet spammen a.u.b. dit topic bestaat al. Bovendien erger ik me kapot aan al die vraagtekens, maar dat zal wel aan mij liggen.

Nadine schreef het onderwerp

10 december 2013, 19:11

Als je niet normaal kan reageren zwijg dan gewoon was gewoon een vraag. Ben verder ook niet bekend met deze site heb net een profiel aangemaakt.

Maxine, Mira en Tuur

10 december 2013, 19:13 3 doggies

Rustig Nelis, ze is nieuw hier en zal het forum nog niet echt snappen. Het probleem van de 2 topics kunnen makkelijk opgelost worden door de modjes. Wat betreft de vraagtekens: niet zo muggenziften.

Nadine: Ik zou eens naar de dierenarts bellen, dan ben je zeker en voor de rest hoop ik dat je hier nog wat nuttige info kan opdoen :-)

Nadine schreef het onderwerp

10 december 2013, 19:16

Dank je wel Maxine

goja

10 december 2013, 19:35

" Excuses nadine, graag nu verder in http://m.hondenpage.com/hondenforum/173298/entropion????-na-de-operatie... "


ah, we hebben een nieuwe moderator, altijd handig ;-)

wat betreft de vraag van TS
als je het echt niet vertrouwd en de indruk hebt dat de hond weer echt last heeft van
de ogen zelf zou ik niet te lang wachten met even terug gaan naar de da om te laten
nakijken of het wel echt goed gelukt is.

Je kan niet voorzichtig genoeg zijn met ogen vind ik

^