" @ Mir : Ik vind alle vachten eigenlijk mooi. Ik ben alleen niet zo weg van ruwhaar. Uiteraard heb ik tijd om te borstelen, en dit vind ik ook helemaal niet erg. Trimmen is ook oke, maar niet ál te vaak.
@ Max : Ik zag toevallig laatst in de wijk een sheltie lopen.. Wat een heerlijke beestjes zijn dat inderdaad zeg! Overigens- omdat ik geen auto heb, is het voor mij een beetje moeilijk heel het land door te reizen om fokkers en shows te bezoeken, anders zou ik dat zeker weten doen.. Ik ben vooral afhankelijk van 1 persoon die altijd "de l.l" is, om mij naar allerlei plekken te rijden

Zo ben ik nu al naar 2 verschillende fokkers geweest, aan de andere kant van het land. Vind hij niet erg hoor, maar ik kan hem moeilijk vragen naar allerlei fokkers en shows te rijden, puur vanuit mijn interesse

(Daarbij is hij nieteens een hondenpersoon, onbegrijpelijk!).
Het lijkt me (na een hele poos) ook geweldig om een roedel kleine hondjes te hebben. Dat wordt met grotere rassen toch al moeilijk, ik kan in mijn appartement echt geen 4 labradors hebben rondlopen. Niet dat ik een mini appartement heb, maar met kleine hondjes is dat toch makkelijker te doen

Nu denk ik wel heel ver in de toekomst natuurlijk, maar uiteindelijk is dat wel een droom van mij ... Maargoed, eerst pup nummer 1 natuurlijk.
Keeshondje, sheltie, pincher, naakthondje...
En dan nog alle andere rassen waarin ik me nog niet verdiept heb.
Ach, ik heb de tijd... Ga niet over 1 nacht
En daarbij moet de fokker ook goed aanvoelen.. Ik ben 1 keer naar een fokster geweest, die mij niet zo beviel. Die was als het ware bang om haar hond aan mij te geven, want "alle andere kopers hadden een huis met een tuin". Nou, als het zo al moet...laat dan maar. Heb dan wel geen tuin, maar wel een hele berg aandacht en liefde.
"