Nog nodig?

Zie jij er tegen op om een eindje te rijden voor een hond of niet? "
Nee een stuk rijden is geen probleem hoor, doen we graag. We hebben nog geen tweede hond gevonden, dus stuur maar lekker door die mooie honden.

Enigste nadeel hierbij is misschien ivm het eten; http://www.pets.be/dierenasielen/lorea/hond/kruising/shagui-opvang/140884
http://www.pets.be/dierenasielen/lorea/hond/kruising-labrador/blanca/140818
http://www.pets.be/dierenasielen/spaanse-honden-nood/hond/kruising-beagle/capita/140430
Hier heb ik niet de hele tekst gelezen, enkel het begin; http://www.pets.be/dierenasielen/sos-strays/hond/mix-podengo-português/tipsy-vrolijkenergiek/138702
(Ik weet niet of hij al genoemd is hier) "
Het is zo'n scheetje...ik ben zelf helemaal verliefd op haar. Als je meer wil weten dan vraag maar. En rugzakje valt bij de meeste buitenlandertjes echt wel mee. Ik heb er al best veel opgevangen en de meeste zijn juist heel open en vrolijk! Ik heb pas 1 keer een hondje gehad die blijvend bang was van vreemden (en ik ben echt altijd heel eerlijk over mijn opvangertjes...geen 'verkooppraatjes' bij onze stichting!) en zelfs die heeft een gouden mandje gevonden.hai Crissy&Joe je hebt pb!
Nog wel erg jong, maar kijk! 
http://ikzoekbaas.dierenbescherming.nl/asiel-dieren/hond/69109/dierenopvangcentra-rijnmond-krimpen-ad-ijssel