carnis lam brok.

18 reacties

Mike

26 november 2013, 09:22

welk voer gaf je hiervoor?

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 10:28

Prins geperste brok.
Ik geloof prins standaard fit

Mike

gewijzigd 26 november 2013, 11:08 2 doggies

Kan verschillende redenen hebben dat jeuk. Kan voer zijn maar ook iets anders, zoals vlooien of mijt. Heb je hem al gecheckt op vlooien?
Als ik jouw was zou ik eerst een granenvrije brok proberen, dat werkt bij honden met een granen allergie. Dat is dus een brok zonder rijst/have/mais/tarwe.

Hypoallergeen is een marketing verkooppraat.
Check eerst op vlooien zelf of door de DA, anders granenvrije brok proberen. Als dat niet werkt dan moet je verder gaan onderzoeken waarvoor hij een allergie kan hebben.

Mike

26 november 2013, 11:11

Ik ben vergeten bij te voegen: Je kan dit voer gewoon uitproberen, als het werkt dan heb je het probleem verholpen en anders moet je verder kijken :-)

Verwijder schreef het onderwerp

gewijzigd 2 april 2018, 21:14

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 11:54

Heel veel brokken die ik tegen kom hebben 20%

Mike

gewijzigd 26 november 2013, 12:23

En wat nou als het een granen allergie is? dan kun je geen geperst meer geven. Ik zou eerst even een graanvrije brok proberen aangezien er heel wat honden rondlopen met een graan allergie. Als je dat uitgesloten hebt kun je verder kijken.

Die 20% duid erop dat er weinig vlees en veel graan in de brok zit. Het is volledig hondenvoer dus dit kan je gewoon als maaltijd voeren zonder toevoegingen.

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 12:25

http://www.natuurhondenvoerbrunssum.nl/a-27960104/dinapet-high-premium-brokken-prijzen/dinapet-graanvrij-kip-sorghum-sensitive-15-kg-100-tarwe-en-gluttenvrij-natuurlijk-koud-geperste-brok/

Graanvrij koudgeperst

Mike

gewijzigd 26 november 2013, 12:34

Oke ik heb niks gezegd dan, goed bezig

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 12:34

Ja toch of lees ik iets over het hoofd?

Mike

26 november 2013, 12:37

ik had wel dit gevonden op wikipedia:

sorghum:
De plant is droogte-tolerant en is vooral belangrijk voor semi-aride (droge) gebieden. Het zaad wordt gebruikt als voedsel, veevoer en voor de productie van alcoholische dranken (Kafirbier). Het is een belangrijk voedselgewas in Afrika, Centraal-Amerika en Zuid-Azië en staat op de vijfde plaats van de verbouwde granen.

Dusja, op de site die je aangeeft staat dat de sorghum graanvrij is, dus weet niet precies hoe dat graanvrij gemaakt is.

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 12:41

Klopt, ik heb geen idee eerlijk gezegd

Mike

26 november 2013, 12:51

Hier heb je een andere website die het ook verkoopt.

http://www.petsnature.nl/a-28491216/carnis/carnis-geperste-brok-lam-hypoallergeen-15-kg/

Deze licht toe dat het glutenvrij en hypoallergeen is, er word niets over granenvrij gezegd.
Ik denk dat de brok niet granenvrij is, maar ik heb nooit van sorghum gehoord dus hopelijk kan iemand anders je beter advies geven.

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 13:01

Bedankt.
Nog ideeen voor een andere brok niet geperst?

Mike

gewijzigd 26 november 2013, 13:30

Ja ik zou je dan aanraden : graanvrij, rundvrij, kipvrij, glutenvrij

Je zou kunnen kijken naar

Acana pacifica
Dog lover passion ocean fish sweet potato
Orijen 6 fish variant

Zo zijn er nog een aantal andere, Taste of the wild, wolfsblut etc.
Je moet even zelf kijken wat jou het beste lijkt.

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 13:43

Oke, dank je!

*patchy*

26 november 2013, 14:33

Simpsons geperste brok  lam en aardappel bij zooplus te bestellen:
Ingredienten:
lam (min 45% - gedroogde lam, ontbot lam, lamsvet), aardappel (min 26%), bietenpulp, brouwerijgist, lamsjus, gedroogd ei, zalmolie, mineralen, lijnzaad, vitaminen, yucca-extract, cranberries, nucleotiden, mannan-oligosaccharide (MOS), fructo-oligosaccharide (FOS), glucosamine, MSM, chondroitine.
Analytische bestanddelen: proteine 25%, olie 14%, vezels 3.5%, as 11%, calcium 2.09%, fosfor 1.14%, omega 6 2.95% en omega 3 1.72%.

Verwijder schreef het onderwerp

26 november 2013, 16:07

Helaas is die brok tarweglutenvrij en niet 100 procent graanvrij

^