Koppelriem en nu over de heupriem, is dit handig?

116 reacties · pagina 3 van 4

Wakkere husky

13 november 2013, 23:00

" De heupriem kan ik 100% aanbevelen!! Ikzelf heb er zo één:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQGm2adhmMgNFvawEPI09jDO7p8bCB5BMhDxmAKZZ5PylkRgJf5ow

Ideaal om met twee honden te wandelen! Ik gebruik het in combinatie met een bungee-canicross-riem zodat eventuele schokken toch wat zachter aankomen. Sinds ik met 2 bungee-riemen + heupgordel wandelen is het eindelijk terug wat relaxter wandelen met Perdie en Orga. Samen wegen ze toch wel zo'n 50-60 kg en dat zou ik zonder heupriem amper kunnen houden :-) In het park bevestig ik zelf de lange lijn of flexi eraan en zo kan ik met mijn handen vrij relaxt wandelen! Echt een aanrader :-D "


.geheel toevallg heb ik die een te koop O-). Een vriedin hier uit het dorp vroeg of ik er wat mee deed, heb aangeboden hem proberen voor haar te verkopen. Hij ziet er uit als nieuw, ik vraag er 15 euro voor.

Yasmine, Perdie & Orga

13 november 2013, 23:17

" .geheel toevallg heb ik die een te koop O-). Een vriedin hier uit het dorp vroeg of ik er wat mee deed, heb aangeboden hem proberen voor haar te verkopen. Hij ziet er uit als nieuw, ik vraag er 15 euro voor. "


Als ik dat eerder had geweten! O-) Misschien interessant voor andere die dit topic volgen?

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

gewijzigd 14 november 2013, 07:52

Jaaaa ik! 
Ik heb je een pb gestuurd;-)

@~`~,~ >>> Denise , Daisy & Misty! <<< ~,~`~@

gewijzigd 14 november 2013, 09:48

Interessante informatie van iedereen ! :-)
Toch denk ik voor mijzelf, dat koppelriem beter werkt dan heupriem, omdat mijn hond niet netjes naast/voor mij gaan lopen en ik wil dat mijn hond de andere begeleid, en dat lukt niet met heupriem lijkt me? Of zie ik dat verkeerd?
Totaal niet belangrijk, maar word in toekomst geopereerd aan mijn buik, en zou dan toch geen heupriem kunnen gebruiken haha. ;-)

Patricia & de Musketiers

14 november 2013, 10:07

"

.Sorry, hoe bedoel je dat precies en waarmee? "


Heup riep + koppelriem, dat lijkt mij niet handig. Zoals eerder beschreven staat sleuren ze elkaar dan mee. Heb dit zelf gemerkt toen ik net 2 honden had. Die liepen allebei aan alle kanten.

Met apart lopen, bedoel ik 1 voor 1 lopen. Dan kan je met de pup ook intensiever trainen met t netjes naast lopen.

"

Heup riep + koppelriem, dat lijkt mij niet handig. Zoals eerder beschreven staat sleuren ze elkaar dan mee. Heb dit zelf gemerkt toen ik net 2 honden had. Die liepen allebei aan alle kanten.

Met apart lopen, bedoel ik 1 voor 1 lopen. Dan kan je met de pup ook intensiever trainen met t netjes naast lopen. "


.Maar voor mijn honden is dat een ander verhaal.
Wil juist dat mijn hond de andere begeleid, dus naast elkaar en met elkaar lopen word de training.
Omdat apart lopen dubbel is en ik al te weinig tijd erin kan besteden helaas, en ik wil niet dat mijn hond verbonden word aan mij, maar aan mijn andere hond.
Als je filmpje ziet, zie je dat het prima kan met heupriem, je kunt altijd nog 1 eraf halen en zelf vasthouden, maar dan kunnen ze wel samen mee.

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

14 november 2013, 10:18

Ik loop OOK nog apart met ze, maar aangezien ik ook nog een gezin heb met 2 jonge kinderen heb ik niet altijd de tijd om apart uitte laten. 
Ze moeten toch echt leren samen goed te lopen zonder dat gedoe met riemen in de knoop :-)

" Ik loop OOK nog apart met ze, maar aangezien ik ook nog een gezin heb met 2 jonge kinderen heb ik niet altijd de tijd om apart uitte laten. 
Ze moeten toch echt leren samen goed te lopen zonder dat gedoe met riemen in de knoop :-) "


.Haha eens, ik zit in zelfde situatie met 2 kids. Nu moet ik vaak zeggen dat 1tje overgeslagen word, omdat de tijd er niet voor is,. das pas sneu.
Als ze leren samen te lopen scheelt het gewoon ontzettend veel tijd. en qua socialisatie is het ook alleen maar goed voor ze. Teambuilding he. ;-)

Patricia & de Musketiers

14 november 2013, 12:10

" Ik loop OOK nog apart met ze, maar aangezien ik ook nog een gezin heb met 2 jonge kinderen heb ik niet altijd de tijd om apart uitte laten. 
Ze moeten toch echt leren samen goed te lopen zonder dat gedoe met riemen in de knoop :-) "


Ik loop met 4 honden, 9 van de 10 x zitten we niet in de knoop als ik echt met ze bezig ben. Dat betekend dus de riemen kort, koekjes mee, en in elke hand 2 hondenlijnen. Dus aan elke kant lopen er dan dus 2.

In jouw geval zou het zijn dat je dus in elke hand 1 hond neemt, en hou een koekje bij je buik en als ze naast lopen belonen. En als het goed gaat met jouw er tussen kan je gaan werken dat het goed gaat als ze naast elkaar lopen.

HUS Leon Can Do

14 november 2013, 13:16

kan de heupgordelvan canadog echt aanbevelen, meer dan andere heupgordels, heb ook een goedkopere ook uitgetest met hond in de winkel, maar is echt minder stevig, en dus ook slechter voor je rug.juist als de band goed zit en niet verschuift of draait heb je de meeste ondersteuning, buiten dat blijft je riem ook langer heel:-D

HUS Leon Can Do

14 november 2013, 13:17

trouwens, meestal laat ik de honden zelf kiezen aan welke kant ze willen lopen, instinctief voelen ze goed aan wat de beste opstelling is en lopen dan dus veel beter naast/achter

mijn hondenmannen. (gast)

14 november 2013, 13:52

Als er bij mij een nieuwe pup bij kwam, liep ik vaak alleen met de pup. Niet alleen omdat hij dan leert om op zichzelf te staan. Ook om hem het leren naast te lopen goed aan te leren.Later ging het dan makkelijker om met 3 honden te lopen. Nu loop ik helaas weer met twee honden.

Bianca

14 november 2013, 15:45

" Ik heb hier dan geen verstand van, maar zag deze op YT en lijkt me ook wel prettig:

http://www.youtube.com/watch?v=6E7CSkD_K8I

Website:

http://www.gonetothesnowdogs.com/store.html#!/~/product/category=5418771&id=22743304


Vraag me af of er mensen zijn die deze kent of hebben? "

Dit lijkt mij ontzettend handig, maar dan wel voor 1 hond en dan de andere in de hand.
Wat een filmpje ... dit is wel een hele goede uitleg voor mensen die net op de aardbol zijn haha ...
En die vakjes ... dat is ook mijn ding, maar wel weer jammer dat al deze vakjes plat zijn.
En zo heeft alles weer zijn voor en zijn nadelen. :-D

Bianca

14 november 2013, 17:13

" Ik loop OOK nog apart met ze, maar aangezien ik ook nog een gezin heb met 2 jonge kinderen heb ik niet altijd de tijd om apart uitte laten. 
Ze moeten toch echt leren samen goed te lopen zonder dat gedoe met riemen in de knoop :-) "

Ik denk dat je daar niet vroeg genoeg mee kan beginnen ...
Gelijk als er een nieuwe bij is gezamenlijk uit laten.
De tweede leert dan het snelst hoe hij/zij zich moet aanpassen.
Dat is mijn idee/gedachte beste resultaat. O-)

Bianca

14 november 2013, 17:16

" kan de heupgordelvan canadog echt aanbevelen, meer dan andere heupgordels, heb ook een goedkopere ook uitgetest met hond in de winkel, maar is echt minder stevig, en dus ook slechter voor je rug.juist als de band goed zit en niet verschuift of draait heb je de meeste ondersteuning, buiten dat blijft je riem ook langer heel:-D "

Ja deze spreekt mij tot nu toe ook het meeste aan.
Ik betaal liever wat meer dan dat ik rotzooi koop. :-D
Deze gaat hem denk ik worden ... 

Hoeveel vakjes zitten erin ? 
En waar is die soort van lus goed voor ?

Bianca

14 november 2013, 17:19

" trouwens, meestal laat ik de honden zelf kiezen aan welke kant ze willen lopen, instinctief voelen ze goed aan wat de beste opstelling is en lopen dan dus veel beter naast/achter "

Hier zou ik ze absoluut niet laten kiezen.
Ik zou voor een standaard opstelling gaan, jij links voor en jij naast achter.
Pasha is wat ouder dus ook wat meer verzadigd qua drukte etc.  ;-)

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

14 november 2013, 18:06

"
Ik denk dat je daar niet vroeg genoeg mee kan beginnen ...
Gelijk als er een nieuwe bij is gezamenlijk uit laten.
De tweede leert dan het snelst hoe hij/zij zich moet aanpassen.
Dat is mijn idee/gedachte beste resultaat. O-) "


Doe ik ook, ze zullen wel moeten. Dat IK het niet echt leuk vind, betekent niet dat ik het niet doe hoor:-)
Yip leert inderdaad enorm veel van Hoda, echt wel leuk om te zien.
Zo'n heuoriem lijkt me fijn om Yoda aan te maken, en Yip aan de hand mee:-)

Bianca

14 november 2013, 19:51

" Doe ik ook, ze zullen wel moeten. Dat IK het niet echt leuk vind, betekent niet dat ik het niet doe hoor:-)
Yip leert inderdaad enorm veel van Hoda, echt wel leuk om te zien.
Zo'n heuoriem lijkt me fijn om Yoda aan te maken, en Yip aan de hand mee:-) "

En is dat nog wat geworden met die heupriem van  Slapende husky  ?

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

gewijzigd 14 november 2013, 20:24

Ja, ben erg blij dat dit zo makkelijk kon, alsof het zo moest zijn door dit topic te openen haha.
Ik ben heel benieuwd hoe deze me bevallen zal.

Bianca

14 november 2013, 20:14

" Ja, ben erg blij dat dit zo akkelijk kon, alsof het zo moest zijn door dit topic te openen haha.
Ik ben heel benieuwd hoe deze me bevallen zal. "

Je bent een M vergeten. ;-)

Nou daar ben ik ook benieuwd naar, hou je ons op de hoogte ?
Dat zou ik wel heel erg leuk vinden. O-)

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

14 november 2013, 20:23

Tuurlijk hou ik jullie/jou op de hoogte, dat doe ik toch altijd mbt Yo en Yip O-)

"

Ik loop met 4 honden, 9 van de 10 x zitten we niet in de knoop als ik echt met ze bezig ben. Dat betekend dus de riemen kort, koekjes mee, en in elke hand 2 hondenlijnen. Dus aan elke kant lopen er dan dus 2.

In jouw geval zou het zijn dat je dus in elke hand 1 hond neemt, en hou een koekje bij je buik en als ze naast lopen belonen. En als het goed gaat met jouw er tussen kan je gaan werken dat het goed gaat als ze naast elkaar lopen. "


.Dat gaat dus niet, want mijn hond word blind.
Daarom moet mijn andere hond haar gaan begeleiden, en ik niet haar.
En koekjes nemen ze sowieso niet aan buiten.

Ik heb nou dus een koppelriem gehaald, een simpele voor oefenen, kijken hoe dat gaat :-)

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

14 november 2013, 21:05

"

.Dat gaat dus niet, want mijn hond word blind.
Daarom moet mijn andere hond haar gaan begeleiden, en ik niet haar.
En koekjes nemen ze sowieso niet aan buiten.

Ik heb nou dus een koppelriem gehaald, een simpele voor oefenen, kijken hoe dat gaat :-) "


Ik ben benieuwd hoe dat gaat voor je, hou je ons/mij op de hoogte?

Bianca

14 november 2013, 21:48

" Tuurlijk hou ik jullie/jou op de hoogte, dat doe ik toch altijd mbt Yo en Yip O-) "

Ach ja ... dat is ook zo, ik was wat van streek door die maden ... brrr ...

HUS Leon Can Do

15 november 2013, 10:16

"
Ja deze spreekt mij tot nu toe ook het meeste aan.
Ik betaal liever wat meer dan dat ik rotzooi koop. :-D
Deze gaat hem denk ik worden ... 

Hoeveel vakjes zitten erin ? 
En waar is die soort van lus goed voor ? "

er zit één vakje in, kan goed dicht met klittenband, wat jij bedoelt over lussen is waarschijnlijk de flessenhouder, dat zijn elastieken bandjes. werkt prima hoor, heb regelmatig een flesje meegezeuld in de zomertijd':-)

.

~*Sandy*Yoda & Yip*~ schreef het onderwerp

gewijzigd 15 november 2013, 16:05

Had een verhaal getypt, maar zet het liever in een nieuw tooic. Heb wat advies nodig :-)

Lees ook

^