weet het niet goed meer, helpen jullie?

54 reacties · pagina 2 van 2

TZN

10 november 2013, 22:19 3 doggies

" konijnekopje
125
22%

boekmaag
50
9%

spiervlees
300
52%

orgaan (hart, lever, nier, long)
50
9%

pens
50
9%


575


"

ehm, ik denk dat je zo erg weinig bot voert lien... Die 20% van carnivoer is gebasseerd op kaal bot, dus zo'n 40% vleesbot.... Je spiervleesdeel wordt dus 32%. Of zijn je koppen heel kaal???

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:22

" haha, dank je, maar wel laten weten of het werkt he, want dan koop ik extra boekmaag rond februari.

ga je trouwens bij degomeat bestellen?zo ja, dan heb ik nog wat producttips voor je....

slim trouwens om gewoon die percentages aan te houden, maar voer je dan geen groenten meer???

ik zelf heb m'n 10% pens in 5% gemaakt en m'n 10%groenten ook naar beneden gewerkt en dus zo iets van 8% boekmaag gaan voeren. "

nog geen idee waar ik ga bestellen, denk gewoon bij kiezebrink.
groenten krijgt ze altijd. iedere dag 50g ofzo. vaak meer, ze eet het gewoon graag en komt altijd bedelen als ik kook :-D goed idee met die pens en groenten
.

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:23

"
ehm, ik denk dat je zo erg weinig bot voert lien... Die 20% van carnivoer is gebasseerd op kaal bot, dus zo'n 40% vleesbot.... Je spiervleesdeel wordt dus 32%. Of zijn je koppen heel kaal??? "


jep het zijn hele kale kopjes
voor bevleesde kippenrug (laat maar weten als ik er moet meebrengen)
gaat het dan
kippenrugstuk (1:1 vlees)
200
40%

boekmaag
50
10%

spiervlees
150
30%

orgaan (hart, lever, nier, long)
50
10%

pens
50
10%


500




misschien moet ik die pens toch laten vallen ;-)

TZN

gewijzigd 10 november 2013, 22:25 3 doggies

TZN

gewijzigd 10 november 2013, 22:30 3 doggies

haha, straks krijgen we een hele vleesuitwisseling :-D Ik kan bijv. ook aan hele mooie konijnkarkassen (veel vlees, en er zitten ook gewoon bouten tussen) komen voor wel 1.70 per kg, kippenbouten (spier en vleesbot in één) voor 1.73 per kg, bio-eendenbouten voor ergens tussen de 1.50-2 euro. (iemand die met de losse pols prijst iedere keer :-D)

Maar zit er goed uit je nieuwe idee... Qua pens en boekmaag ja, ik zou het even afwachten hoe het allemaal gaat. Ik sta ook nog in dubio of ik het i.p.v. pens ga voeren. Ze krijgen om de dag pens erbij, maar dan misschien steeds 1x pens, 1x boekmaag ga doen. Maar daar ben ik nog niet over uit en ik wel dat ze grasvrij blijft ;-)

Verkopen ze boekmaag bij kiezebrink???

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 10 november 2013, 22:32

jep kiezebrink heeft boekmaag in kilo rollen. aangezien ik nog wat heb liggen denk ik dat ik volgende week zaterdag maar eens tot daar rij, dan krijgt ze het gewoon bij haar kvv. duimen dat dat werkt.

klinkt prima die vleesuitwisseling, vooral het konijn en de eend. de kip die ik heb is al gewoon super!

zolang ze maar geen stront eet, dat gras, dat is het minste

TZN

10 november 2013, 22:32 3 doggies

Nu voer ik boekmaag nog gewoon als extra'tje (net zoals groenten), maar wel een grappig detail straks. Als je boekmaag voert, komen er af en toe hopen uit O-) Wel gewoon stevig etc, maar ik heb een keer een boekmaagdag gevoert (ik wilde ook niet snijden), nou, dat gaf het idee dat ik 3 sint bernards had (aan de hopen te zienO-))

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:36

" Nu voer ik boekmaag nog gewoon als extra'tje (net zoals groenten), maar wel een grappig detail straks. Als je boekmaag voert, komen er af en toe hopen uit O-) Wel gewoon stevig etc, maar ik heb een keer een boekmaagdag gevoert (ik wilde ook niet snijden), nou, dat gaf het idee dat ik 3 sint bernards had (aan de hopen te zienO-)) "


oh, dat klinkt boeiend. ik hoop eigenlijk dat gewoon een keer per week boekmaag genoeg is dan moet ik zo'n kilo gewoon in drie hakken, dan is het zoals een pensdag. geen risico op diarree? dan begin ik daarmee, alles om zo weinig mogelijk stank te hebben

Kath

10 november 2013, 22:36 3 doggies

"
Barty is helaas ook een pantoffelheld op dat gebied. die zegt meteen 'neem die dure voeding maar, die stink niet' "


:-D soms valt er wat te zeggen voor de weg van de minste weerstand
zoooo'n fijne weg soms :-D;-)

TZN

10 november 2013, 22:38 3 doggies

" jep kiezebrink heeft boekmaag in kilo rollen. aangezien ik nog wat heb liggen denk ik dat ik volgende week zaterdag maar eens tot daar rij, dan krijgt ze het gewoon bij haar kvv. duimen dat dat werkt.

klinkt prima die vleesuitwisseling, vooral het konijn en de eend. de kip die ik heb is al gewoon super!

zolang ze maar geen stront eet, dat gras, dat is het minste "


bofkont (of wat zei laatst iemand hier 'bofbips'O-)) , hoef je mooi niet zo enthousiast te snijden! Maar ik zal tegen die tijd laten horen waar ik aan kan komen (ook nog wat darfdozen etc;-))

Stront eten weet ik al bijna niet meer hoe dat is, ik werd 1x nogal boos op d'r (lange dag gehad en het was de 3de keer die dag dat ze er weer helemaal onder zat ;-)) en nadien als ze een drol zag, hoefde ik nog maar 'eh' te zeggen en ze liep snel weer door (ze is nogal gevoelig voor stemverheffingen). Misschien niet helemaal didactisch verantwoord, maar achteraf ben ik toch wel 'blij' dat ik het toen zat was;-)

TZN

10 november 2013, 22:38 3 doggies

"

:-D soms valt er wat te zeggen voor de weg van de minste weerstand
zoooo'n fijne weg soms :-D;-) "


idd, dan maar een minder dure bank jijO-)

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:39

"

bofkont (of wat zei laatst iemand hier 'bofbips'O-)) , hoef je mooi niet zo enthousiast te snijden! Maar ik zal tegen die tijd laten horen waar ik aan kan komen (ook nog wat darfdozen etc;-))

Stront eten weet ik al bijna niet meer hoe dat is, ik werd 1x nogal boos op d'r (lange dag gehad en het was de 3de keer die dag dat ze er weer helemaal onder zat ;-)) en nadien als ze een drol zag, hoefde ik nog maar 'eh' te zeggen en ze liep snel weer door (ze is nogal gevoelig voor stemverheffingen). Misschien niet helemaal didactisch verantwoord, maar achteraf ben ik toch wel 'blij' dat ik het toen zat was;-) "


.Grote wifi is ook heel gevoelig voor stemverheffingen, maar eerder van het principe: gauw nog een hapje *zucht*

TZN

10 november 2013, 22:40 3 doggies

"

oh, dat klinkt boeiend. ik hoop eigenlijk dat gewoon een keer per week boekmaag genoeg is dan moet ik zo'n kilo gewoon in drie hakken, dan is het zoals een pensdag. geen risico op diarree? dan begin ik daarmee, alles om zo weinig mogelijk stank te hebben "

Diarree hadden ze geen van drieen nee, dus daar zou ik niet bang voor zijn (of anders gewoon 1 kipkarkasje erbij voor de zekerheid???)

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:41

"

:-D soms valt er wat te zeggen voor de weg van de minste weerstand
zoooo'n fijne weg soms :-D;-) "


dat is inderdaad zo'n fijne weg :-D maar ik ben het die vooral moeilijk doet. zei het net nog tegen Bart en hij zij: als ze het er zo goed op doet, wat is dan het probleem, ik zie helemaal geen probleem O-)

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:42

"

idd, dan maar een minder dure bank jijO-) "


mijn bank kostte meer aan diesel dan aan bank :-D

zoek alleen nog een tweede lol

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

10 november 2013, 22:43

Ik ga eerst eens proberen met een boekmaagdagje en het zeewier, als dat niet gewenste effect heeft kies ik bokashi en als het dan nog niet lukt zoek ik de goedkoopste carnivoerverkoper in de hele benelux :-D

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

10 november 2013, 22:57 3 doggies

" Ik ga eerst eens proberen met een boekmaagdagje en het zeewier, als dat niet gewenste effect heeft kies ik bokashi en als het dan nog niet lukt zoek ik de goedkoopste carnivoerverkoper in de hele benelux :-D "


.:-D ;-)
..en als dat niet lukt...japanse video's of iets ;-)

Roosje

10 november 2013, 23:29 3 doggies

Boek maag is een hele goede bron voor pro en pre biotica, dus het is heel logisch dat dat een goede werking heeft tegen al dat ongewenste eten.

Verder maakt orgaan de ontlasting dunner.

Yin, Yang & ik

11 november 2013, 00:06 3 doggies

Ipv. Biogarde zou je indien ze die wel in België verkopen, Onken (Natural Set) kunnen nemen. Ik ben zelf een Biogarde fan en zo ook mijn kerels, hier in de UK net zoals in Griekenland wordt het niet verkocht maar bij de Macro in GR heb ik Onken ontdekt ( hetzelfde maar ander merk ook in roer en stand vorm). Het is dus van engelse bodem dus kan ik hier gelukkig mijn lol op. Je zou dus bij een Macro kunnen kijken ervoor als je wilt.



Zat hier al half in te doezelen tot ik je briljante opmerking over de 4 diersoorten las!!!;-)

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

11 november 2013, 08:56

komen ern niet zo vaak, maar zal het zeker meenemen als ik in de makro ben.

^