Sinds de laatste week is Milo aan het janken als ik thuis ben en beginnen blaffen als ik weg ben. Dit heeft hij nog nooit gedaan. Hij is gewoon van enkele uren alleen te zijn en slaapt dan meestal.
Maar deze week (3 dagen) heb ik de keukenmuren en kastjes geschilderd in een lakverf die naar mijn mening heel sterk ruikt en zeker met de combinatie white spirit. Ik moet elke dag een laag schilderen, dus de geur blijft hangen. Sindsdien jankt Milo als ik thuis ben en volgens buurvrouw blaft en huilt hij heel luid als ik weg ben. Buurvrouw vin dit niet erg, maar is dit niet gewoon van Milo en maakte zich zorgen.
Nu dacht ik of dit van de geur van de verf en white spirit kon zijn dat hij jankt? Moet zeggen, het is een heel indringende geur, zelf als de ramen open staan.



3 doggies
