Vakantieproblemen, wat nu?

2 reacties

Jana & Romi

22 augustus 2013, 11:05

Ik weet niet goed waaronder ik dit moet plaatsen.

Eind volgende week, gaan wij enkele dagen verblijven op de camping aan erkemederstrand.

Ik hoopte dat de kwaliteit van het water zou verbeteren tot ik deze ochtend volgende las op hun facebookpagina:

Donderdag 22 aug. Heden morgen zijn alle stranden geinspecteerd. De situatie is zeer slecht, al het water is groen. Wij adviseren u en uw hond niet te zwemmen!!
De toestand van het water is zeer wisselend, wij zitten hier nu 17 jaar en hebben dit nog nooit meegemaakt! Ook de waterkwaliteitbeheerder (rijkswaterstaat) staat voor een raadsel. Wandelen is gewoon mogelijk!


Weten jullie in de buurt van het erkemederstrand, een andere plaats waar honden toch mogen zwemmen en waar de waterkwaliteit goed is?

Een echte domper op onze vakantie :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vakantieproblemen, wat nu?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

•• Ellun en Evi ••

22 augustus 2013, 13:00 3 doggies

Ohw, dat is jammer zeg! Ik ben daar helaas niet bekend, maar er zal vast meer water in de buurt zijn waar honden kunnen/mogen zwemmen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vakantieproblemen, wat nu?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^