tuigje nu al om doen of ??

4 reacties

Raphaela

15 oktober 2009, 12:21

Hoi hoi,

Ik heb sinds gister een tuigje voor kimba.
Ze vind het alleen 10x niks. Zogauw ik het tuigje heb dan gaat ze zich verstoppen of rent weg. Ik heb haar nu gelukkig al iets rustiger gekregen door haar steeds een botje in der bekkie te geven, maar zogauw hij omzit gaat ze met de staart tussen haar benen staan en veroerd geen vin. Ik vind het wel heel erg zielig, maar het moet nou eenmaal want het wandelen is soms echt een drama als er kinderen in de buurt zijn. Afleiden met koekjes en vleesjes werkt dan niet, ze vind de kinderen gewoon veel te leuk.
Ik heb haar gisteravond het tuigje om gedaan en na paar uur afgedaan.. Ik heb haar net ook weer het tuigje omgedaan en eigelijk ging dat juist heel goed !Ik laat hem nu ook ff om totdat we gaan wandelen, weet alleen niet of ik straks al met het tuigje moet gaan wandelen of het normale halsbandje om moet doen? We hebben net ff heerlijk gespeeld en toen leek ze er niet zo mee bezig te zijn..


Ze is soms wel heeel erg blij als ze mensen/kinderen ziet, en dan vliegt ze echt alle kanten op dus dat is behoorlijk irrietand. Ik ga straks weer ff bij het winkelcentrum trainen met haar en dan hopen dat het over een tijdje minder is..

Liefs raffie

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "tuigje nu al om doen of ??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

.

15 oktober 2009, 12:37 3 doggies

misschien kun je het tuigje omlaten, en toch het halsbandje omdoen en daar de riem aan klikken?
leert ze lopen met het tuigje, maar heeft ze toch het vertrouwde van haar halsband.

weet het niet hoor, zeg ook maar wat, hihi O-)
ik denk met je mee;-)

succes ermee!

Anoniem (gast)

15 oktober 2009, 12:41

Ik zou gewoon het tuigje omdoen, ze zal er toch aan moeten wennen.
Onze pup vond het ook niks, maar nu vind ze het niet erg meer, geen aandacht aan besteden, een tuigje is het normaalste op de wereld, als jij het zielig vind, gaat zij er misbruik van maken.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

15 oktober 2009, 14:47 3 doggies

Ik denk dat het even wennen is voor haar... Houd het tuigje maar even om tot ze er geen erg meer in heeft. Als je het tuigje weer afdoet en daarna omdoet, dan kun je idd haar gaan afleiden/belonen tijdens het omdoen van het tuigje.

Raphaela schreef het onderwerp

15 oktober 2009, 14:54

hai die hai :-) ,

Ik zal jullie even laten weten hoe het gegaan is..
SUPERRRR :-) ;-)! Ze ging wel af en toe ff rollen en soms hapte ze ff in haar tuig, maar voor de rest ging het super. Wat een handig ding is het zeg, ik hoefde niks te doen. Ze loopt alsnog wel een beetje te trekken maar ach dat haal ik er met trainen wel weer uit :-) ;-)

Bedankt mensennn
Liefs raffie en een pootje van Kimba

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "tuigje nu al om doen of ??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^