Wandeling Hombeek 15/7 Foto's!!

122 reacties · pagina 4 van 5

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling Hombeek 15/7 Foto's!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yasmine, Perdie & Orga schreef het onderwerp

15 juli 2013, 15:47

Echt zo een knappe foto's!! Leuk om eens wat professionele foto's van onze man te hebben :-D

Yasmine, Perdie & Orga schreef het onderwerp

15 juli 2013, 15:50

Volgende keer MOET Perdie dus mee, want van haar wil ik ook wel zo een knappe foto's hoor ;-)

Anne-Wil (baasje van Juno)

15 juli 2013, 20:22 3 doggies

Ik vind het echt knap om te zien dat de chiuhaha (?) zo goed mee kan met de rest. De kleintjes werden helemaal niet opgejaagd?
Was zo te zien super gezellig, en wat hadden jullie een praaaacht weer!!

Shauni *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*goedgekeurde fokker

15 juli 2013, 21:51 3 doggies

Ja mijn chi's Zijn altijd de kleinste geweest bij zo'n dingen dus zijn dat gewend :-D Ik vond het eerder knap van de andere honden om hen niet als pooi te zien :-D Het was echt geweldig! moeten we nog eens doen!

Yasmine, Perdie & Orga schreef het onderwerp

15 juli 2013, 21:53

Ja dat was echt grote liefde tussen die twee ;-) Zelden zo iets schattigs gezien!!

linneke

gewijzigd 15 juli 2013, 21:18 3 doggies

en als afsluiter...



foto van de busrit naar huis

Kier & Ziggy

15 juli 2013, 21:32 3 doggies

Wat een leuke fotos allemaal,
ziet er gezellig uit zo bij elkaar :-D

linneke

15 juli 2013, 21:47 3 doggies

" Ooh waren ze een beetje moe? :-D "

Lila een hele rit tot thuis, Nala... tot een kindje op de bus kwam en haar aandacht gaf O-)

nog wat grappigs: er kwam een paar haltes voor ik er af moest een vrouw op met een hondje (weet het ras niet). eerst stond ze vooraan vlak achter het hokje van de chauffeur en had ze de hond daar gezet. het hondje was heel nerveus en die vrouw wel op 20 verschillende manieren zeggen tegen haar hond om te gaan zitten. natuurlijk doet die hond dat niet... 'zit' is 'zit' en niet 'zit', 'op uw poep', 'poepke zitten',...
bus staat stil... vrouw neemt hondje op en gaat verder. ze komt ons voorbij en Nala gaat weer mooi zitten als de vrouw langs geweest is. de vrouw kijkt naar Nala en Lila en wat doet ze??? ze gaat schuin over mij zitten, zet haar hondje naast haar om daarna herhaaldelijk naar Nala te wijzen en tegen haar hondje te zeggen "kijk is... da moete gij ook doen, zit nu is ne keer op uw poepke." en zo tot ik 3 haltes verder van de bus moest haha

Yasmine, Perdie & Orga schreef het onderwerp

15 juli 2013, 21:48

Hahaha oh nee toch!!! Sommige mensen hebben wel een heel speciale manier van communiceren met hun hond ;-)

linneke

15 juli 2013, 22:10 3 doggies

" hihi Niño & Lila = L'amour pour toujours!! ;-) "


hij valt op grote, luie vrouwen hihi ;-)
voor Lila geen probleem... ze kan gewoon blijven liggen om Niño te besnuffelen :-D

Kath

15 juli 2013, 22:25 3 doggies

Hoe is dit topic aan mijn aandacht kunnen ontsnappen?
Mijn roots liggen tegen Hombeek en ik kom regelmatig in het Vrijbroekpark tegenwoordig.
Maar vandaag kon ik zowiezo niet.

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

15 juli 2013, 22:41 3 doggies

Wat een blije en vaak lachende hondenkopjes :-)

Kath, volgende keer beter :-) Ik woon echt een beetje te veraf... Maar misschien kan ik hier een later topic toch ook eens niet weerstaan. Kylie zou het heeeel leuk vinden !

Yasmine, Perdie & Orga schreef het onderwerp

16 juli 2013, 10:23

Het zou fijn zijn om eens met een nog grotere groep af te spreken!! Om al die hondjes eindelijk eens in het echt te zien :-D

Silvia, Blackie & Saffira

16 juli 2013, 16:21

Haha Linneke, die voorlaatste foto van je eerste reeks foto's.. Net of ze de stoelendans aan het doen zijn zonder stoelen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling Hombeek 15/7 Foto's!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^