en HIEROM moet je dus ALTIJD chippen !!

5 reacties

liesbeth en de bende ..

11 juli 2013, 21:22

net moest mario weg, ik bleef thuis.

mario nog geen minuut weg of hij belt, datk naar buiten moet komen..

Er stond een vrouw met een hondje (een shih tzu) die ze net van de weg had gehaald. beestje liep los zonder eigenaar.

We hebben die vrouw haar gegevens gevraagd, en het hondje aangepakt.

Direct door gereden naar het hondenhotel waar ik werk, de man is dierenarts en heeft een chiplezer.

Het beestje was gechipt, dus hebben het naar huis meegenomen, op de site van ABEIC zijn adres opgezocht en er naar toe gereden.

Die man was super blij zijn hondje terug te zien!! en het hondje kon niet stoppen met kwispelen ;-) ;-)

die man vertelde dat het hondje waarschijnlijk buiten geraakt was met dat hij zijn grasmachine gepakt heeft en zo ongemerkt kon ontsnappen .. Hij ging er beter op letten in het vervolg.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "en HIEROM moet je dus ALTIJD chippen !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

11 juli 2013, 21:35

goh .. ik zie het niet als "held van de dag" eerder een normale reactie.. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "en HIEROM moet je dus ALTIJD chippen !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^