Achter in de tuin hebben wij een klein tuinhuisje staan, tussen onze schuur en de schutting in. Nou heb ik dat tuinhuisje opgeruimd en er een kussen in gelegd (en binnenkort vlonders of kunstgras ook nog) en Lady vind het heerlijk om daar te liggen. Nu hebben we al langer gedacht om een stuk van de tuin af te zetten voor de hond, zodat zij in de zomer daar kan blijven als wij bijv. veel visite hebben/aan het eten zijn o.i.d en gewoon dat ze zo haar eigen plek heeft in de tuin (dus niet voor de nacht of als we niet thuis zijn of in de winter hoor).
Nu wil ik rondom dat tuinhuisje hekwerk plaatsen met een deur. Het hekwerk moet hoog genoeg zijn, zodat ze er niet overheen kan springen, stevig genoeg zijn (bestand tegen springen, duwen etc) en ze moet niet met haar snoet geheel tussen het hekwerk doorkunnen.
Wat voor hekwerk o.i.d koop je daarvoor? Waar moet ik op letten verder? Wat kost zoiets ongeveer?
Hieronder een tekening van hoe het er uit ziet (het hek moet dus lopen van de schuur (hoek) naar de schutting), het zal een meter of 4 lang zijn en er moet dus een deur in.. Wie denkt mee?




3 doggies
bedankt voor de tips!