Gratis

1 reactie

RVS

gewijzigd 2 juli 2013, 16:42

van Hooff vertelt in dit hoorcollege dat het niet juist is te stellen dat iets aangeleerd is of dat iets aangeboren is maar dat het een samenspel is wat het uiteindelijke resultaat oplevert.
Interessant voor ons hondenbezitters die te maken hebben met ras- en soorteigenschappen énerzijds en opvoeding anderzijds.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gratis " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pauline, Punk en Cosmic

30 juni 2013, 16:33 3 doggies

Ik vind dit ook heel interessant. Tot op welke hoogte kunnen we onze honden sturen en trainen, en waar moeten we accepteren dat iets bij het ras hoort of een aangeboren kenmerk is? Ik denk dat dit zeker rasgebonden is, ook omdat ik bijvoorbeeld twee honden heb, met beide honden hetzelfde om ga, en ze toch ontzettend verschillend zijn. Punk blaft constant, Cosmic haast nooit. Punk gaat geen 5 meter bij me vandaan, Cosmic zit binnen 3 seconden 500 meter verderop in de rimboe. En zo kan ik nog wel wat dingen opnoemen.. 
Momenteel geen tijd om 70 minuten te gaan zitten luisteren, maar ik hoop dat dit topic niet te ver afzakt, dan luister ik vanavond even!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gratis " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^