3 doggies 
Nou ik vind Annie toch wel bevooroordeeld wat het ras betreft.(zie krabbel op mijn profiel)
Ze was al voor dit incident bang voor staffordachtige rassen.
Ik vind het zwaar overdreven dat je nu de "Stafford" van je buurvrouw benadeeld omdat het een "Stafford" is. En ik schrijf het tussen haakjes want wie zegt dat het daadwerkelijk een Stafford was.
Het feit dat er geslagen is, is natuurlijk onacceptabel. En ook voor het hondje een hele vervelende ervaring wat niet had hoeven gebeuren.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "buurvrouw heeft geluk met ongeluk gehad....." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Je hebt een toy yorkie zeg je altijd. Maar volluit is het een yorkshire TERRIER, en die stafford? Een staffordshire TERRIER. Beide terriers, beide pittige honden die nooit opgeven. Beide geen bijtrem, beide grote karakters. De ene is alleen mini en de ander groot. Maar honden zien nu eenmaal niet het verschil in ras of grote ze kijken naar elkaars lichaamstaal. Altijd, honden kijken niet. Oh jij bent een atafford nu moet ik bang zijn. Als jij als baas bang bent geef je dit zeker door aan jou hond. Ik durf mijn hond blind overal tussen te zetten en dan weet ik dat het goed komt. Ik weet dat lucky zich onderdanig opsteld en meteen vriendjes wil worden, kortom hij is een goede werknemer van een roedel. Kijk eens naar de lichaamstaal van jou hond, want als jou hond steeds de pineut is, kijk eens wat hij uitstraalt naar andere honden.
3 doggies 
3 doggies 

hallo hier ben ik weer. moet op vele meningen reageren '
-neen ik haat geen Staffs, heb er nu wel angst voor .
-en natuurlijk heeft die buurvrouw de politie erbij gehaald, infeite zij niet maar de mensen die kwamen toegesneld.
-Dit gebeurde NIET in een losloopgebied Peter, dit was in een gewone straat. En die stafford had inderdaad mijn buur ook in haar gezicht of lichaam kunnen bijten. Die wou alleen het Chihuahuaatje hebben, dat was dus haar geluk.
- Landseer, jij mag altijd eens met mijn Lance gaan wandelen hoor......ik denk niet dat gij een hond neemt om jezelf stoerder te laten overkomen '
-Karin, ondanks je tattoos
ben je een schat, dat met Cash was heel graag gedaan.
Dat ik deze topic heb geopend is omdat ik nogmaals wil zeggen, ALS het verkeerd loopt, dan is het klein hondje de sigaar. En ook , en sorry mensen maar zo is het, zijn veel asociale macho venten of vrouwen, en dan nog vol tatoos (Karin) echte liefhebbers van zulke forse rassen......
Deze topic is dus niet ontspoort in een beledigende topic , dus niemand krijgt last met de modjes.
3 doggies 
"
3 doggies 
Dit bedoel ik!
Voor een hysterisch ongemanierde York of Chi belt ''geen mens'' de politie!
Uiteraard wel als het een grotere hond betreft.
Want ''oh', wat die toch aan kunnen richten''
Een botsing tussen 2 honden en de politie moet er bij geroepen worden?!
Maar natuurlijk is de Stafford dan het bokkie, ongetwijfeld!
Wellicht zal de Chiwawa volgende week een Koningspoedel over de zeik helpen, of een Herder... maakt niet uit.. de Chi' zal altijd het slachtoffer zijn!
Waarom? omdat ie nog geen 2 kilo weegt,... en zo krom is het naar mijn idee!

nee suzan, de politie werd gebeld omdat mevrouw de stafford-eigenaresse haar handen niet thuis hield, en ging meppen.
3 doggies 

zal ik ook nooit doen, er zijn al te veel incidenten gebeurd op die hondenweides hier.Lance loopt alleen los als er niks anders op vier poten in de buurt loopt.
3 doggies 
als het hondje niets heeft, kun je ervan uitgaan dat de stafford niet heeft aangevallen. als de staff aan had willen vallen, had hij zich niet tegen laten houden door het optillen van de hond, maar had dan gesprongen/ gebeten, tot hij het hondje had.dit is dus geen aanval geweest, maar een hoop paniek om niets.
ergens kan ik dan zelfs die eigenaresse begrijpen. natuurlijk is slaan niet goed te praten, maar als je dagelijks meemaakt dat mensen zo hysterisch gaan doen, terwijl de stafford niets deed, kan ik me voorstellen dat ze er een keer genoeg van had.
wat maakt nu dat jij denkt dat het een aanval was? want ik weet bijna zeker dat het dat dus niet was.

omdat Karin.....deze vrouw in de buurt bekend stond dat ze haar staff niet kan houden. Dus die heeft zich nog al eens losgetrokken. DAAR is het allemaal door gekomen. Ze stond aan de broodautomaat, lette wsch meer op haar geld dan op haar hond.....maar ik zou ook in mijn broek plassen moest ik zo een gevaarte op me zien komen afstormen. en ge moogt dan je hondje zgz NIET in de hoogte houden ? komaan zeg, ik steek mijne Lance tot drie verdiepingen hoog als er bij mij zo iets zou gebeuren. spijtig dat het weeral een Staff is ja.
iets anders nu. Ge zegt ergens dat een staff hondagressie heeft van kleins af ? dat begrijp ik niet goed, vgs mij is de baas de oorzaak van agressie ?

nee, zelfs in de rasbeschrijving staat dat deze rassen niet tolerant zijn t.o.v. andere honden als ze volwassen zijn. ook al worden ze goed gesocialiseerd, dan kunnen ze nog omslaan.een hond-vriendelijke staff of pit is een uitzondering. de honden van linneke zijn zeer sociaal tegen honden, en cash ook, maar de meesten zijn dat niet.
3 doggies 
3 doggies 
"
3 doggies 
ik weet het niet zeker, want ik was er niet bij, maar ik heb het idee dat mijn handen ook waren gaan jeuken in deze situatie, waar iemand hysterisch gaat gillen en zijn hond hoog optillen, terwijl de staff niets deed. voor je het weet word je hond in beslag genomen, door zulke mensen, die niet eens begrijpen wat een aanval is. want zoals je kunt lezen, heeft het hondje niets. waaruit hebben ze dan opgemaakt dat het om een aanval ging?je ziet toch altijd op tv dat ze hysterische mensen in het gezicht slaan?
nee, geintje, ik zou mijn handen thuis houden, maar verbaal zou die vrouw wel het een en ander meekrijgen van me.

bijna dacht ik al van....neen Karin aub zo ken ik je niet......verbaal mag, maar niet slaan hé.Echt dat Jaimieke heeft al zoveel operaties gehad, dat bazinneke is zo bezorgd, dat is zoals een gehandicapt kind, daar ben je ook extra bezorgd voor.

dat snap ik allemaal wel, maar dan nog maak je een enorm verhaal van niets. het enige wat is gebeurd is dat de stafford zich los heeft getrokken. van aanvallen was, zoals ik het lees, zeker geen sprake, dus dan moet je het ook niet zo noemen. de eigenaresse viel aan ja, maar de hond.........

ja die buurvrouw van Jaimie was in alle staten, die heeft zeker en dat geeft ze toe, geschreeuwd dat ze haar hond moest bijhouden dat die gek was.....MAAR dan geef je nog geen boks , dat doe je niet als vrouw. Dat doet alleen uitschot.

mee eens, dat doe je niet. maar zeggen dat een stafford je hondje aan heeft gevallen terwijl dat niet zo is hoort ook niet.



Geen goede voor eigenaars van stoere honden. Het is één ding als honden niet zo vriendelijk zijn, maar zit er een goede, verantwoordelijke eigenaar aan vast dan maakt dat niet heel veel uit. Maar aangevallen worden en dan een mep krijgen van de baas... Daar komen nou al die vooroordelen vandaan wat betreft bazen van bepaalde rassen.

wat heeft de hond van je buurvrouw Linda hier mee te maken? sorry hoor maar ik begrijp niet waarom je Lance niet meer bij die stafford wil laten, die hond was niet eens in de buurt van het incident. ik hoop dat je buurvrouw er begrip voor kan opbrengen want ik zou het niet kunnen. bij mij was het gewoon klaar geweest...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "buurvrouw heeft geluk met ongeluk gehad....." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?