Zoals sommige hier al weten verhuizen wij deze zomer naar een gezellig boerderijtje met een mooi lapje grond aan.Daarom verwelkomen we ook onze derde hond, Kilo (Kilobyte from Fixy's ID), een chihuahua-reu van 2 jaar. Hij zit nog bij de fokkers (goede!) en mag dus binnenkort naar ons komen 
Maar veel vrienden/kennissen/familie vragen dus aan ons of we een derde hond willen als we verhuizen. Dat bevestig ik dan met het verhaal over Kilo.
Nu heb ik ALTIJD de reactie gekregen: "Allee, dat is toch geen hond, dat is een rat!" Of "allee, met jullie twee honden!"
Alsof een chihuahua dus geen waardige hond is die ook zijn hondentaal kan gebruiken met onze meiden!
Ik ben het zo ongelofelijk beu! Onze Kilo heeft begot al 20km op een dag in de bergen van Tirol gewandeld, met zijn 4 poten op de grond! Dat kunnen zij niet zeggen van hun "echte" honden hoor.
Dat elke stafford of pitbull niet uitgescholden mag worden als agressief is allom bekend aan het worden (gelukkig!), maar dat een chihuahua een rat is wordt nog steeds vlotjes vermeld.
Bah!
Zal er mee moeten leren leven zeker?
Dat onze Kilo die binnenkort maar eens een poepje laat ruiken se, als we agility gaan doen 



3 doggies
)
) kun je dan wel een beetje vergelijken met een rat. 
De fokkers wouden hem houden voor de fok maar zijn oortjes kwamen niet recht. Ze wouden die niet recht tapen als pup omdat ze het risico niet willen nemen dat hij dit doorgeeft aan zijn nakomelingen. Hij is nu ondertussen dus gecastreerd en omdat het was veel hondjes in huis werden zoeken ze rustig een nieuwe thuis voor hem, waar hij behandeld wordt als hond en niet als accessoire 







