Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom valt cash bukkende mensen aan? update(het is toevallig gefilmd)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wie zegt dat kleine hondjes bij elke baasje alles mag?
Ik heb er 2, maar geloof mij nou, ik heb hier regels in huis die ik zelfs voor mijn roedel bouviers hanteerde!
Dus nee, niet iedereen over een kam scheren aub.
3 doggies 
Als mijn hond gister en eergister (voorbeeld) een persoon gebeten zou hebben, zou ik hem vandaag echt wel anders behandelen 
3 doggies 
Ook dat ben ik niet met je eens. Een hond kan wel degelijk getraumatiseerd zijn door iets in het verleden. Voor de hond speelt het verleden dan toch mee.
3 doggies 
Okee, dat mag hoor! Je stat vrij om het niet met mij eens te zijn, maar je had net niet goed gelezen.
3 doggies 
Dat de hond in het nu leeft, ben ik mee eens dwz, die gaat niet 24/7 gebukt onder bv mishandeling, maar zodra iets herkenbaars uit dat verleden geraakt wordt, zal de hond wel van daaruit reageren.
Dat is wat ik denk.
3 doggies 
Als er iets is wat triggerd en je hond reageert daarop, dan is dat uiteraard dat het iets is vanuit het verleden of wat de hond ooit heeft meegemaakt. En als wij dan niet weten wat, dan wordt het een moeilijk verhaal.
Mooi voorbeeld is een van mijn eerste bouvier die als pup door een klein hondje was gebeten, hij heeft daardoor weken mank gelopen. Hij bleef daarna een hekel aan kleine hondjes houden.
Ik schreef het weer eens krom op in mijn eerdere berichten geloof ik. Moet toch eens beter leren schrijven, want in mijn hoofd denk ik precies zoals jij, maar op papier komt dat gewoon niet over. BBrrr.......schrijfcursus gaan beginnen dan maar?
3 doggies 
Ik weet dat jij hetzelfde denkt Angela...
, ik wilde ook niet de betweter uithangen.
Jouw hoofd werkt gewoon sneller dan jouw handen.
3 doggies 
3 doggies 
Ook ik denk daar anders over een hond die iets in het verleden heeft meegemaakt.
Blijft altijd op zijn hoede.....Daar ben ik best van overtuigd...
Filmpjes blijven moeilijk hoor......
Maar de eerste is en lastige uit het niets loopt ze er heen..
Moeilijk,maar jij zegt zelf ik hou hem in de gaten......
Je weet maar nooit.
3 doggies 
Sry!
3 doggies 
Dan is het 2e filmpje helemaal niet te vergelijken met het eerste filmpje. De man bukt niet en de man is geen onbekende meer. 
Maar goed, zo te zien hebben jullie wel een geweldige dag gehad vandaag en dat is ook belangrijk! 
3 doggies 
, ik wilde ook niet de betweter uithangen.
"
3 doggies 
3 doggies 
3 doggies 
Euh... Nee dat horen ze dus helemaal niet allemaal te doen
3 doggies 
Ik heb al een moderator geseind. Ik ben zo vreselijk klaar met dit soort berichten! En altijd weer in de anonimiteit!
Geen olie op een vuurtje gooien... maar een tank benzine! Bah!
3 doggies 
Met ''jullie'' bedoel je Peter en Karin???
Enne.... Uw naam is???
Zucht... wat zou het toch fijn zijn... eerst registreren, dan meelullen!
3 doggies 
Wow dat vind ik beetje over the top anoniem.... voor dit een hond inslapen? :O dan moeten er veel ingeslapen worden
3 doggies 
3 doggies 
Gelukkig is het bericht verwijdert!
Als we met elkaar de kwaliteit bepalen op dit forum, moeten we er ook met elkaar voor zorgen dat zulke provocerende en kwetsende reacties, geen lang bestaan hebben hier!
3 doggies 
Ben blij dat ik het niet gelezen heb, dus nu maar snel vergeten wat er stond, niet meer over praten en weer on-topic.
Negeren dus. (hé, waar ken ik dat van!)
3 doggies 
dan noem mij ook maar humorloos, maar iemand afbranden die je niet kent en nog durven te zeggen dat deze gevaarlijke honden maar ingeslapen moeten worden gaat een beetje ver vind je niet? En als dit humor is dan vind ik het een aardig zieke grap 
3 doggies 
"
3 doggies 
ik heb twee kleine honden en die mogen echt niet alles.en ze weten precies wat ze wel en niet mogen.omdat ze klein zijn,vinden ze het duidelijk eng dat mensen boven hun hoofd met hun handen op hun afkomen.maar ze zullen nooit uitvallen en doen ze dat wel,krijgen ze net zo goed op hun donder.regels zijn regels.of het nu grote of kleine honden zijn,en niet omdat ze klein zijn dat ze dan alles mogen en kunnen.nou niet hier.
dat moest ik even kwijt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom valt cash bukkende mensen aan? update(het is toevallig gefilmd)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?