Ik zie helaas niet goed genoeg hoe dat HAPPEN waar je over verteld
gebeurd,omdat het van zover te zien is zou ik zeggen dat het zelfs nog een kusje zou kunnen zijn of een spel?!

Maar als je gezien hebt dat het inderdaad een hap was,dan was het
zeker niet al vanaf het begin gepland!!!
Onze Jess gaat vaak op onderzoek uit bij vreemde mensen
en dit terwijl ze eigenlijk onzeker is!Ze gaat er dan super vrolijk op af en pas op het allerlaatste moment (als de mensen net zo vrolijk terug reageren)word ze onzeker en doet lelijk..
Kan zijn dat Cash de kans even genomen heeft of effe stout te zijn
en die andere mens eens te laten zien wat ze allemaal kan,hap..
Das niet goed maar geen reden om te flippen..gewoon erop aanpassen en Cash eerder terug roepen,das alles..
Cash reageert wel beter op jou als op Peter
(omdat jij je stem beter inzet!).En je ziet dat Cash dan even niet weet wat er nou is en stil staat en jou vragend aankijkt!
Maar jullie pasten allebei op en vanaf nu passen jullie gewoon nog beter op!Eigenlijk is hier geen reden om er zo'n gigantisch topic aan over te houden haha!!
Wat ik ook nog zie is dat jullie andere hond op het moment dat Cash wegrent de kop naar beneden doet en Cash nakijkt en WEET dat er gedonder komt!hah!
Dat is nu ECHT de laatste keer dat ik in dit topic ga snuffelen!
T was inderdaad een mug en geen olifant!!
Sucses met dit topic verder Karin!!
Laat je niks onzinnigs wijsmaken!Jullie komen er wel!!
Groetjes van (dankzij dit topic!)
een schandalige,uit Timboektoe..
ik was wel blij dat ik dat filmpje ineens zag gisteren, zodat ik zelf kon kijken wat er nu precies gebeurde, en het ook aan jullie kan laten zien.
ik had al een paar keer gezegd dat het anders was gegaan dan ik met woorden kan beschrijven, nu zien jullie het zelf.
ja, ze hapte echt in het gezicht van die vrouw, dat wel. ook zien jullie nu dat cash niet agressief was op dat moment, maar vriendelijk bedoelde ze het ook zeker niet. ze is normaal helemaal niet geïnteresseerd in andere mensen, en dacht een dreiging te zien. de vrouw kwam ineens tussen de palen door, en was van tevoren niet te zien door cash.
ja, cash luistert idd beter naar mij, maar ze is dan ook bijna 24/7 bij mij, terwijl ze peter alleen in de weekenden ziet.



3 doggies




of lees even het hele topic, waarin ik schrijf dat dit nooit had mogen gebeuren, ik niet op stond te letten, en te laat reageerde.




