als dinos hier binnenkomt, is cash altijd heel blij, ze rent kwispelend naar hem toe, en likt zijn bek af.
een paar minuten later draait ze helemaal om, en dinos mag dan niets meer, elke keer jaagt ze hem weg. als we het aan zien komen, corrigeren we haar met onze stem, en ze doet dan niets, maar soms zijn we te laat. als cash dinos heeft weg gejaagd met een gesnauw, loopt ze opnieuw achter hem aan en gaat dan zijn bek likken, alsof ze wil zeggen: sorry, ik kan er ook niets aan doen.
ik vind haar manier van doen een beetje verwarrend, en ik denk dat het onzekerheid is, maar ik ben benieuwd wat jullie denken.
dinos schat cash gelukkig altijd goed in. als hij in haar buurt komt, staat hij eerst even naar haar te kijken, en als hij iets gremlin-achtigs in haar ogen ziet, draait hij om en loopt weg.



3 doggies








