Winnie heeft diabetes en krijgt dieetbrok (speciaal voor honden met suikerziekte) en krijgt hierdoor heen een halve hamburger Prins lam/rijst, van dat spul waar je geen allergische reactie op krijgt o.i.d. Niet mijn keuze, overigens, als ze van mij was geweest zat ze aan de KVV voor diabetes honden, maar dat even ter zijde.
Nu is Winnie een lastige eter. Ik prak haar hamburger en probeer hem zo goed als ik kan met de brokken te mengen zodat er op ieder brokje wat vlees zit. Maar dit is moeilijk met dit soort vlees.
Winnie eet om half acht, half acht 's morgens en half acht 's avonds. Dit moet vanwege haar prikken. 's Avonds eet ze haar bak in één keer leeg, zit ze ook om half zeven, zeven uur al te zeuren om eten. Maar 's morgens krijg ik het er niet in. En het probleem is dat als ze niet eet, ik haar niet mag prikken. Die insuline is namelijk om de suikers in het voer af te breken. Dus dan zou je zeggen, goed, niet eten, niet prikken, maar ze eet dus ongeveer de helft. En ik durf niet meer of minder insuline te geven zonder goedkeuring van de dierenarts.
Wat kan ik doen om het eten "leuker" te maken? Lekkerder wordt moeilijk, ze mag écht niets anders hebben en ook in de tijden kan ik niet afwisselen.
Wat ik al geprobeerd heb:
Uit de hand voeren.
Voer op een andere plek geven.
Punk en Cosmic erbij roepen (die haar brokjes wél op willen eten), dit heeft éénmalig gewerkt.
Nog tips? 



3 doggies




.
)
) gewerkt 

