3 doggies 
Jeanine, wat komen die foto's bij me binnen zeg.
Wat een lieve, wijze ogen. Koester het moment, hij geeft wel aan wat nodig is, en weet dat hij op de beste plek is die hij kan wensen.
Dikke hug 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Is dit dan het teken van ..... geloof van wel nu Tuurtje " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
een oog lid hangt, klopt dat?
Hij ziet er echt super zielig uit! :(

wat moeilijk Jeanine.... wachten tot eigen dierenarts als dat zou kunnen ! zo niet dan een ander erbij roepen. als het echt niet kan.
Wanneer Tuur nog wilt eten, en toch alert is als jullie bij hem zijn, dan kan er gewacht worden tot maandag, zie je dat Tuur echt alles laat lopen, dan is er meer aan de hand Jeanine, dan kan je besluiten om er dan toch een ander bij te roepen.
Zolang Tuur het nog heerlijk vind om op de bank te gaan liggen, en als jullie bij hem zijn, en dan nog alert is...... een hond die er genoeg van heeft zal zich gaan verwijderen. zolang Tuur dat niet doet, zou ik wachten, een vertrouwde dierenarts is toch iets beter voor Tuur.

het gaat gelukkig af en aan, zo eet hij wel en zo eet hij niet maar met wat yoghurt erbij smult hij ervan en likt de bodem er zowat uit
Gelukkig zoekt hij ook nog wel steeds contact en mag ik hem zo nu en dan nog voorzichtig borstelen, dus kunnen tot op heden nog wachten tot maandag gelukkig.
Blijft alleen allemaal zo dubbel, ene kant wil je hem nog zo lang mogelijk bij je hebben en aan andere kant zo van ... ik weet het manneke je bent op en dan doet ie weer iets waarvan je denkt jeetje ... gekke dikke bruine beer blijft het van me 

Ik had nog niet gereageerd in je topic...was een stille meelezer.
Het valt niet mee om je lieverd zo te zien, en zeker geeft het een dubbel gevoel maar weet zeker dat je zelf ziet wanneer het genoeg is voor je lieverd.
Fijn dat Tuur toch nog contact zoekt met jullie, en dat jullie hopelijk kunnen wachten op je eigen vertrouwde dierenarts!
Veel sterkte ermee!!
3 doggies 
Hey Jeanine, wij zijn geen vriendinnen denk ik zo
Maar jouw verdriet nu vind ik heel erg. Krijg bijna tranen van die laatste fotos.....sterkte .......en zachtjes afscheid nemen nu al .....

haha Annie gij blijft toch leuk schrijven hoor .... vriendinnen is wellicht een groot woord maar een hekel aan elkaar hebben we toch ook niet
Maar pfff weet je .... wellicht komt het omdat het nu dichterbij komt maar die gek klom dus gisteren weer op de bank, ging zelfs weer een keer zelf opstaan maar ik maak me geen illusies daarom want dat is een zeldzaamheid
hij blijft meer contact zoeken ook op de dag, heft hoofd meer en kijkt dan mee rond .... kijken het maar per dag aan ik weet dat ik hem eerdaags moet laten maar het lijkt of hij helderder uit zijn ogen kijkt zal eens zien of ik er een foto van kan pakken.
3 doggies 
In ieder geval klinkt het als of je rustig kunt wachten totdat je eigen da volgende week terug is..., ook al zullen zijn oplevingen niet voor eeuwig zijn, zolang hij nog klimt en de gebeurtenissen om zich heen volgt (vanaf de bank
) geniet je gewoon nog lekker van je mooie lobbes en heus...., als het echt tijd is weet je de juiste beslissing voor hem te nemen.
Hopelijk pas je er nog naast op de bank..., dan zou ik zeggen...., neem een wijntje, voetjes omhoog en ga lekker samen een stukje kaas knabbelen 

Hai Ina ... ja hoor we hebben een heerlijke hoekbank of eigenlijk de honden hebben
maar we passen er nog bij
wijntje die nam eof neem ik al wel eens zien of ie stukje kaas lekker vindt denk het wel ... hij eet ook weer als een dijker 

Jou verhaal klinkt zo bekend, zo is het hier de laatste weken ook af en aan gegaan met onze Cosmo.
Je wordt heen en weer geslingerd tussen hoop en vrees.
Weet even niet zo goed wat te zeggen, wordt een beetje terug in de tijd gezet
Maar wil jou wel onwijs veel sterkte en kracht toe wensen!
Liefs en knuff
Rita

Wel gelukt om een foto van net te nemen .... toch weer een hele andere blik in zijn ogen of wil ik nu dingen zien die er niet zijn?

3 doggies 
Ik heb hier eigenlijk alleen maar gelezen sinds je het topic pas geleden weer naar boven hebt gehaald. Als ik bovenstaande foto vergelijk met deze:

Dan zie ik gewoon een andere hond bijna! Op deze foto kijkt ie verdrietig, moe, op, maar op jouw foto van zojuist lijkt ie jonger, blijer.
Ik heb verder geen woorden voor je om je te helpen ofzo, het blijft gewoon een klotesituatie, klaar.
Nét als je het besluit hebt genomen je vriendje te laten gaan, dan krabbelt ie weer op. En ja, dan slaat de twijfel voor de zoveelste keer toe.
Hebben wij met poes Puk gehad, wel/niet/wel/niet. Zo moeilijk, want wanneer is nou hét moment?
Bij Puk kwam hét moment toch nog vrij onverwacht en vooral heel naar, ik hoop dat dat jullie én Tuur bespaard blijft.
Geniet dit weekend nog maar lekker samen, jij een wijntje én een kaasje, hij alleen een kaasje.
Geef je hondenvriendje maar een extra knuffel van ons allemaal.

ja tis bij hem zo vreemd, al sinds eind juni al paar keer gehad van dit is het en dan .... tis alsof wanneer je het uitspreekt hij heeft van ojeee.
Kijk het opstaan is nog steeds niet maar hij doet nog af en toe dingen .... per dag aankijken de extra aandacht, knuffels, stiekeme lekkers toestoppen ... en dan zien we per dag wel.
mss is het een opleving en zijn we over paar dagen weer zoals op laatste foto maar dan heb ik nog wel die extra paar dagen maar blijft moeilijk bij hem ...
gekke bruine beer van me.

geniet nog maar van je bruine beer, zolang het kan, en Tuur van jullie.

Oh wat een moeilijk besluit, maar denk voor Tuur wel het beste als het niet meer gaat!
Jeanine en je gezin, ik wil jullie heel veel sterkte wensen voor de komende tijd!

Jeanine.... het is zo ver ? zal aan jullie denken.
verdrietig, zo verdrietig. Jeanine, voor jullie allemaal ontzettend veel sterkte...
3 doggies 
Ach meis wat rot nu, maar zo dapper. Al zal het je nu een worst wezen dat iemand je dapper vind en jezelf alleen maar zo verdrietig bent. Ik vind het wel.
In gedachte ben ik bij jullie en ik wens jullie zoveel sterkte.
Lieve groet.
3 doggies 
Stille lezer..
Ik wilde even zeggen dat ik jullie heel erg veel sterkte wil wensen. Jullie hebben een moedige en goede, maar ook moeilijke beslissing gemaakt en doen was juist is voor jullie lieve Tuur..
Heel erg veel sterkte!!
3 doggies 
Oh meid, wat vind ik dat naar om te lezen.
Kippenvel op mijn armen.
Heel veel sterkte de komende uren, ik denk ook aan je!
3 doggies 
Ach jé Jeanine..., hoe heftig komen die paar woorden die je plaatste binnen.
Ik wil jullie heel veel sterkte wensen..., geniet nog van deze laatste uren, samen met de beentjes omhoog op de bank en weet dat jullie het juiste besluit genomen hebben, hoe moeilijk het afscheid ook zal vallen.
Lieve groet, Ina

Thnx all .... Vorige week nog een opleving of of mij te pleasen mss maar maandag was het weer mis en ik kan blijven zeggen kijken het nog een dag aan maar nee .... mijn bruine beer verdiend dat niet.
Had fokster al gemaild en haar geruststellende en begripvolle mailtje heeft mij mede gesterkt om vandaag te zeggen .... bel de DA maar.
Weet voor hem is dit het beste, hij kan weer lekker gaan rennen met zijn maatjes ' H ' en Coach en gekke Sally zal er wel achteraan huppelen en kan hij kennis maken met Jazzy en achter die verdomde K .. fazanten weer rennen.
Probeer niet teveel na te denken zodat ik nog gewoon lekker bij hem kan zijn maar helemaal emo vrij zal me niet lukken maar geloof dat dat wel mag van hem 
3 doggies 
Oh jeanine wat heftig! Zo definitief nu! Ik zal aan je denken morgen. Dikke knuffel

Ooooh Jeanine, al zegt je verstand het is tijd, het is altijd te vroeg.
Met recht kan ik zeggen, ik weet hoe jij je nu moet voelen.
Woorden om jou verdriet te verzachten zijn er niet, anders zou ik ze schrijven.
Lieve Jeanine, ik wens jou heel veel sterkte vanavond en de komende tijd.
Dikke knuffel meid!
Rita
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Is dit dan het teken van ..... geloof van wel nu Tuurtje " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?