Hallo,
Dit gaat niet over mijn eigen hondje, maar over een hondje van een vriendin van mij.
Ze hebben namelijk een probleem waarvan ze niet weten wat er mee te doen.
ik zal eerst maar even wat info over het hondje geven:
Geslacht: Reu, gecastreerd
Leeftijd: dit weet ik niet zeker, wel minimaal 1,5 maar denk al wel 2 of zelf 2.5 jaar oud
Ras: is verkocht als een boomer, maar hij komt van een BF en lijkt meer met terriër te zijn gekruist (westie?)
Het probleem is begonnen toen de familie nieuwe meubels heeft gekocht. opeens sprong hij op het bijzettafeltje en plaste dan ook terwijl hij je aan keek. Nu hebben ze hem laten castreren voor de dominantie (het plassen dus) en nu is het springen op het tafeltje wel weg, maar het plassen niet... Hij plast nu wel steeds op dezelfde plek bij het tafeltje.
Nu doet hij het als ze thuis zijn, maar ook als ze niet thuis zijn.
Nu was de vraag eigenlijk wat er aan te doen is.
zelf heb ik het idee dat er gewoon iets niet goed zit in de relatie tussen baas en hond, en dat hij een beetje de overhand gaat nemen.
Nu ken ik de situatie niet helemaal aangezien ik ze niet vaak zie, mar wat ik weet is dat het probleem niet vanzelf opgelost gaat worden 
tips zouden dus welkom zijn, en die zal ik dan doorgeven (ze weten dat ik het hier vraag)



3 doggies
