HP honden doen trucjes! **Week 6: pag. 19 mooi zitten) **

664 reacties · pagina 3 van 23

Jana *FeLaNelKi*

gewijzigd 12 maart 2013, 12:21 3 doggies

Na enkele maanden gaan onze honden dit ook allemaal kunnen haha!

Lupi

15 maart 2013, 12:09 3 doggies

Die salto's... zo ver krijg ik Lupi NOOIT :-D

Lianne, Mara & Maybe

12 maart 2013, 11:29 3 doggies

Zal ik als ik vanavond thuis ben even een filmpje maken voor het mooi zitten misschien? is ook makkelijk aan te leren, al moet de hond wel goede buik/rugspieren hebben :-)
is hier animo voor?O-)
even een foto van wat ik bedoel *is niet Mara maar zit op school dus heb hier geen foto's*

Lianne, Mara & Maybe

12 maart 2013, 17:36 3 doggies

Ja maar ik hior ook dat ik op een wachtlijst sta... Ik dacht dat hier gewoon random truckjes geplaatst mochten worden...vandaar nog even geduld EvyO-)

floortje

12 maart 2013, 15:56 3 doggies

Wat een leuk idee! Wij doen mee, Coco leert graag, dus ze zal het vast leuk vinden. We gaan straks het twist commando oefenen.

judith schreef het onderwerp

12 maart 2013, 16:24

Wat vinden jullie? voor elke week een nieuw topic maken of alles gewoon in 1 topic zetten?

Inge, baasje van Sasha en Myra <3

12 maart 2013, 16:30 3 doggies

Alles in dit topic vind ik handiger, kan je ook makkelijk trucjes terug vinden als je het die week niet hebt geleerd aan je hond ;-)

Nikki & Jet

gewijzigd 12 maart 2013, 17:28 3 doggies

Maakt mij niet uit eigenlijk. Je kan telkens een nieuw topic maken en er het deel bijzetten in de titel. Of gewoon alles in dit topic. Kun je misschien in je openingsbericht elke week zetten dat er een nieuwe weektruc op pagina .. staat.

Edit: Je kan ook steeds een nieuw topic openen en in de beginpost de link naar de vorige topics vermelden.

Dobber †

12 maart 2013, 16:25 3 doggies

Dit lijkt me ook wel een leuk topic ;-). Dobber kent ook aardig wat trucjes al zijn we de laatste tijd daar niet mee bezig geweest. Eerst maar eens focussen op het opvoeden maar nu kunnen we wel weer eens iets anders proberen.

judith schreef het onderwerp

12 maart 2013, 17:34

Doen we dat gewoon ;-)

Lauren, Joekie & Flynn

12 maart 2013, 17:40 3 doggies

Maar uuh even een vraagje ;-)
Die twist, mogen pupsels dat ook? :P

HollandsMecheltje.

12 maart 2013, 17:41 3 doggies

Wat een leuke filmpjes
Zal is even kijken of Hope der ook zin in hebt haha

Wil haar ook heel graag opzitten leren maar ze valt steeds om
Hoe kan ik dat voorkomen want ze snapt het wel

Lauren, Joekie & Flynn

12 maart 2013, 17:43 3 doggies

jeuj :-D
Ik ga me er in het weekend bezig mee houden, want tsjah, met school enzo :P

Jana *FeLaNelKi*

12 maart 2013, 17:46 3 doggies

Elke dag 5 minuutjes is "gezonder" dan een weekend continue trainen voor je pupje he ;-)Maar ben benieuwd hoe snel die het gaat leren, zo'n puppenbreintje is snel he haha!

Jana *FeLaNelKi*

12 maart 2013, 17:43 3 doggies

" Wat een leuke filmpjes
Zal is even kijken of Hope der ook zin in hebt haha

Wil haar ook heel graag opzitten leren maar ze valt steeds om
Hoe kan ik dat voorkomen want ze snapt het wel "

Zelf achter je hond gaan staan en tegen je benen laten lenen ;-)

Lianne, Mara & Maybe

12 maart 2013, 17:46 3 doggies

Sssttt dat mag nu nog niet van Judith.. Je loopt op de zaken vooruit;-);-)16april komt mijn mooizitten filmpje :-D

Jana *FeLaNelKi*

12 maart 2013, 17:48 3 doggies

haha ok, ik heb niets gezegd ;-)

Lianne, Mara & Maybe

12 maart 2013, 17:45 3 doggies

Vooruit.. Ik toch maar weer even opgenomen..
mara kende dit trucje al..al is ze nu wel erg hyper omdat ik al met de riem klaar stond om naar buiten te gaan:-D

Lynn & Charlie

12 maart 2013, 17:46 3 doggies

Leuk topic! Ook wij gaan proberen, Charlie kent tot nu toe zit, lig, pootje en high five, er zullen wel wat truckjes bij kunnen. ;-)

Lauren, Joekie & Flynn

12 maart 2013, 17:52 3 doggies

" Elke dag 5 minuutjes is "gezonder" dan een weekend continue trainen voor je pupje he ;-)Maar ben benieuwd hoe snel die het gaat leren, zo'n puppenbreintje is snel he haha! "

Haha inderdaad heel snel, maar een puber met bananen in zijn oren ;-)

Esther & Doortje

12 maart 2013, 18:58 3 doggies

Ik oefen meestal 5-7 keer per week en dan idd zo'n 5 minuten per dag! is genoeg, dan blijft je hond het ook leuk vinden!

dat opzitten oefen ik tegen de bank aan, maar voor mijn teckel is het nog wel moeilijk. Ik doe het ook niet zo vaak ivm de rug.

wat betreft die collie....tja...Ik had dogdanceles van Brigitte van Gestel..nou haar honden konden ook zoveel! Altijd zo leuk om te zien!

judith schreef het onderwerp

12 maart 2013, 18:59

" Ik oefen meestal 5-7 keer per week en dan idd zo'n 5 minuten per dag! is genoeg, dan blijft je hond het ook leuk vinden!

dat opzitten oefen ik tegen de bank aan, maar voor mijn teckel is het nog wel moeilijk. Ik doe het ook niet zo vaak ivm de rug.

wat betreft die collie....tja...Ik had dogdanceles van Brigitte van Gestel..nou haar honden konden ook zoveel! Altijd zo leuk om te zien! "

Wauw, wel super om van haar les te krijgen zeg!! ja die honden van haar zijn echt geweldig!! maar ik was natuurlijk vooral verliefd op Ruby. RIP
:'(

^