Hond van 4 maanden zag me niet staan of wou me niet zien?

5 reacties

Nina

gewijzigd 8 maart 2013, 16:22

Net bij het wandelen gedroeg mijn labrador van net 4 maanden zich zoals hij eerder niet deed.
Ik liep met Bobby in het bos alvorens we hadden geoefend met een lekkere beloning en daarna geapporteerd wat hij perfect kan.
Op een gegeven moment kwam er een man met hond verder op aan waarop Bobby als een speer op af ging wat meestal omgekeerd is.
Bobby reageerde niet toen ik hem riep en dacht ik blijf hier staan en hij komt maar naar mij toe ipv roepen en er achter aan gaan.
Meneertje liep vervolgens gezellig met die man en diens hond mee om te spelen waarop ik me verstopte achter een boom en dacht 'hij komt zo waneer hij merkt dat ik niet in de buur ben' pff nou mooi niet, sterker nog, ik was hem kwijt in het bos!
Ik heb hem toen een keer of 4, 5 geroepen want hoorde de hem verderop blaffen tegen een andere hond.
Toen ik daar aankwam ging ik gehurkt zijn naam noemen in de veronderstelling dat hij zou komen, niet dus, hij liep straal langs me heen alsof hij me niet zag en liep wel op een vrouw toe en diens hond die erbij stond.
Vervolgens zei ik zijn naam weer waarop hij sloom naar me toe kwam met een vaag kwispeltje.
Oke dit is totaal omgekeerd zoals Bobby tot nu toe reageerd, anders luisterd hij vrij goed en komt altijd als ik hem roep om verder te gaan en rent dan als een tierelier op me af, soms hoef ik niks te zeggen en komt hij gewoon mee.

Iemand een idee?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond van 4 maanden zag me niet staan of wou me niet zien?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lianne, Mara & Maybe

8 maart 2013, 16:22

Misschien een beetje overprikkeld?? TE veel indrukken in 1 keer?
Ik zou voor nu even 'back to basic' gaan en aan een lange lijn oefenen :-)

Nina schreef het onderwerp

8 maart 2013, 16:26

Hoi, oke waarvan zou hij dan overprikkeld zijn?
Er was verder niks anders dan anders.

Nina schreef het onderwerp

8 maart 2013, 16:27

En had ook niet lang geoefend, slechts een paar keer.

Nina schreef het onderwerp

8 maart 2013, 16:29

Oeps ik heb dit topic per ondeluk onder een vekeerd onderwerp geplaats, kan ik dit nog wijzigen onder opvoeding pup?

ikke

8 maart 2013, 17:49

Hmmm dat doen ze allemaal!
Hier ook 1tje.

Luisterde perfect tot 7 maanden toen besloot hij heeeee ik ga mijn eigen weg wel hoor.
Dus ik laat meneertje ff niet los, heb dan wel een lijn van 8 meter zodat hij wel een beetje vrijer is.

ALs hij kan spelen met een goed luisterde hond die wel terug komt durf ik het aan anders niet hier now way!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond van 4 maanden zag me niet staan of wou me niet zien?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^